
Praia Santa Rita – brīvdienu īres mājokļi ar terasi
Airbnb platformā atrodiet un rezervējiet unikālus īres mājokļus ar terasi
Praia Santa Rita – visaugstāk novērtētie īres mājokļi ar terasi
Viesi piekrīt: šie īres mājokļi ar terasi ir augstu novērtēti atrašanās vietas, tīrības un citu iemeslu dēļ.

Villa Tuiuiú ar baseinu – Pedra Verde/Lazaro pludmale
Brīnišķīga jauna rindu māja ar baseinu un gardēžu zonu Pedra Verde daudzdzīvokļu namā, 300 m attālumā no Lázaro un Domingas Dias pludmalēm. Mūsu māja ir jauka ģimenēm un draugiem, kuri vēlas atpūsties ziemeļu piekrastē. Tajā ir trīs apartamenti augšstāvā, no kuriem viens ir saimnieks ar terasi, viena guļamistaba ar blakus esošu vannasistabu pirmajā stāvā, ar gaisa kondicionētāju. Atvērtā koncepcija ar trim istabām: televizoru, lasīšanu, ēdamistabu un virtuvi. Pa telpu logiem un dubulto augstumu iekļūst gaišums un zilas debesis.

Augstākās klases skats uz okeānu
Jauns/atjaunots dzīvoklis ar lielisku skatu uz jūru labākajā Ubatuba vietā. Tuvu visam un vienlaikus arī dabas vidū. 1 guļamistaba ar divguļamo gultu un skatu uz jūru Integrēta istaba ar virtuvi Peldbaseins daudzdzīvokļu namā. Gaisa kondicionētājs 200 MB ātrs Wi-Fi Vieta garāžā Reģistratūra visu diennakti bez brīvdienām Tas atrodas Prainha do Matarazzo un 5 minūšu attālumā no Perequê-Açu pludmales. Moderns un ar skatu uz paradīzi. Tā kā mēs atrodamies netālu no Café de La Musique, nedēļas nogalēs var būt troksnis.

Casa Vistamar – Itamambuca
Šis 147 m² īpašums, ko ieskauj Atlantijas okeāna mežs un kas ir vērsts pret jūru, ir dabiska patvēruma vieta 10 minūšu gājiena attālumā no Itamambukas pludmales, kas ir viena no populārākajām Sanpaulu štatā un pasaules sērfošanas mantojumā. No tā ir tieša piekļuve Costão: ideāli piemērota makšķerēšanai, saullēkta vērošanai un sauļošanās. Pilsētā ir dušas terase, kas ir ideāli piemērota atvēsināšanai pēc pludmales vai baudot slinkas dienas, un burvīga malkas krāsns, lai sasildītos vēsākās dienās.

Sapņu māja ar skatu uz jūru
Atpūtieties baseinā un burbuļvannā šajā unikālajā un mierīgajā atpūtas vietā ar skatu uz slaveno Praia Vermelha do Sul. Izbaudiet fantastisku grila un viesu zonu, labiekārtotus dārzus un dažādas āra atpūtas vietas ar kinematogrāfiskiem skatiem uz okeānu un kalniem, ko ieskauj Atlantijas mežs. Tikai īsas pastaigas attālumā no vienas no Ubatubas skaistākajām un mierīgākajām pludmalēm. Plašs, gaišs un atvērta plānojuma interjers ar plašām koplietošanas telpām un saules gaismu visas dienas garumā.

Amalfi māja ar skatu uz jūru – Promontorio Site
Ar skatu uz jūru! Viens no brīnišķīgākajiem skatiem Ubatubā, ar skatu uz Ančietas salu, Santaritass pludmali… Ar privātu taku cauri Atlantijas mežam, 2 brīnišķīgiem skatu punktiem un upīti! Drošība un privātums – Casa Amalfi piedāvā komfortu un labu plānojumu (150 m2), telpas ir plašas un vēsas, un visās guļamistabās ir jauns gaisa kondicionieris. Lamberto pludmale atrodas 200 m attālumā no ieejas! Atrodas Sítio Promontório daudzdzīvokļu namā, kurā ir diennakts apsardze un atbalsts.

Māja blakus pludmalei
Māja blakus pludmalei, tieši uz smiltīm, ar skatu uz okeānu 24 stundas diennaktī. Brīnišķīgs dārzs ar vietējiem augiem. Ideāla vieta, kur pulcēties un baudīt brīvo laiku kopā ar draugiem un ģimeni. Līdzena pludmale, mierīgi un caurspīdīgi ūdeņi, kas ir ideāli piemēroti niršanai, makšķerēšanai, ūdens sporta veidiem, riteņbraukšanai un pludmales sporta veidiem. Ideāli piemērots ģimenēm ar bērniem un jauniem pieaugušajiem. Grils garantēts. Piekļūstamība. Wi-Fi attālinātam darbam

Casa pé na areia - Cond. Pedra Verde
Māja ar skatu uz jūru, kāju uz smiltīm Lazaro pludmalē. Māja atrodas daudzdzīvokļu mājā ar diennakts apsardzi. Tā atrodas Lázaro pludmales labajā pusē, tuvāk Domingas Dias pludmalei. Supermercado un aptieka atrodas 4 minūšu brauciena attālumā ar automašīnu vai 15 minūšu gājiena attālumā. Māja sastāv no divām daļām. Galvenā daļa ar 2 guļamistabām + 1 "suite" numuru (3 ar gaisa kondicionētāju) un otro daļu ar 1 guļamistabu (bez gaisa kondicionētāja) un veļas mazgātavu.

Casa Pulso, slēpta paradīze!
Casa em condominio fechado com segurança, recém constuída, conta com 4 suítes super espaçosas, com vista para o mar, cama king size, ar condicionado, black out. Duas das suítes acomodam 2 adultos e duas crianças. A cozinha integrada com a sala e churrasqueira, está totalmente equipada. Nossa piscina de 14m de comprimento e borda infinita com aquecimento. A vista da casa é de tirar o fôlego! Praia pequena e calma, exclusiva do condomínio! @pulso_paraisoescondido

Apsildāms spa + sauna | Aukstās dienas Refúgio
Iedomājieties, ka atpūšaties privātā apsildāmā spa, baudot saulrietu virs jūras. Refúgio Alta Vista Premium Suite piedāvā panorāmas skatu, privātu saunu, ugunskura vietu, grilu, aprīkotu virtuvi, dzīvojamo istabu un 3 apartamentus ar privātu vannasistabu. Viss paredzēts tikai viesu lietošanai. Ideāli piemērota ģimenēm, pāriem un grupām, kas meklē komfortu, privātumu un neaizmirstamu pieredzi dabas ielokā, tikai dažu metru attālumā no Plaja do Feliksa.

Luksusa namiņš ar spa un kamīnu – Serra de Ubatuba
Vale Verde Chalets SP (Zaļais skatpunkts) Ekskluzīva atpūta Serra de Ubatuba virsotnē: A formas kalnu namiņš, ko ieskauj Atlantijas mežs, kur dabas klusums satiekas ar komfortu. Apsildāms burbuļvannas baseins ar skatu uz zaļumu, kamīns omulīgām naktīm un intīma atmosfēra. Privāta āra zona ar dabīgu baseinu, pilnībā aprīkotu kiosku, grilu un malkas krāsni. Privāta un ģimenes telpa. Virtuvē ir malkas plīts. Aicinājums atpūtai, saiknei un pamatlietām.

Casa Mares - baseins, 4 apartamenti, blakus pludmalei
Komforts un izsmalcinātība dažu metru attālumā no pludmales! Pilnībā renovētā mājā ir jauns aprīkojums un modernas iespējas. Ir četri numuri, un visos ir gaisa kondicionieris, ventilators un labiekārtotas vannasistabas. Ārā ir grils, terase, apsildāms baseins aukstākajos mēnešos, ēdamgalds un nojumota atpūtas zona. Mājā ir liela terase, gardēžu virtuve un kamīns. Aicinājums atpūsties un izbaudīt labāko no Itamambuca. Guļ līdz 8 personām.

Viesnīca ar skatu uz jūru, bezgalīgo baseinu un hidroterapiju
Unikāla viesu uzņemšanas pieredze Ubatubā. Šī augstas klases māja, kas atrodas burvīgajā Praia Vermelha do Centro, tika izstrādāta tiem, kas meklē komfortu, ekskluzivitāti un satriecošu skatu uz jūru. Telpās ir arī bezgalības baseins, pilnībā aprīkota gardēžu zona ar grilu, aprīkota virtuve, kā arī gultasveļa un dvieļi – viss paredzēts nevainojamai uzturēšanās pieredzei.
Praia Santa Rita – īres mājokļi ar terasi un populārām papildērtībām
Īres dzīvokļi ar terasi

Perequê Geta

Dzīvoklis Cond Bambu pie jūras/sildāms baseins/izcila atrašanās vieta!

Studija/800 m no pludmales/Pludmales komplekts/Peldbaseins/Sauna

Ubatuba Praia Grande daudzdzīvokļu nams bambuss

STUDIO 306 com piscina no Itagua

Mājīgs apto pašā Itaguá sirdī

Studio Set 405-Praia Grande Ubatuba netālu no pludmales

Ap. 12A krāšņa un pilnīga krastmala ar 3 guļamistabām.
Īres mājas ar terasi

Māja ar baseinu, 300 metru attālumā no Itamambukas pludmales!

Māja ar apsildāmu baseinu netālu no Enseada pludmales

Galvenā luksusa numurs ar viesistabu, virtuvi un gaisa kondicionētāju

Māja 14, mājīga, lieliska atrašanās vieta

Māja ar apsildāmu baseinu 170 m no Ubatubas pludmales.

Māja ar skatu uz jūru Sitio do Respingador

Vila 180 – Loft Itamambuca

Daba un miers Ubatuba paradīzē
Īres dzīvokļi ar terasi

Mājīgs, ar gaisa kondicionētāju, baseini, 300 m no pludmales

Luksusa kūrorts (ar skatu uz jūru).

Mūsu Ubatuba stils 05 (AR - grils - 2 brīvdienas)

Dzīvoklis penthausā! Tuvu restorāniem un pludmalēm.

ŠARMANTI APARTAMENTI AR GARDĒŽU BALKONU UN BASEINU!

6 IEMKSAS BEZ PROCENTIEM – FRENTE MAR/BASEINS KŪRORTĀ PRAIA GRANDE

Ubatuba Centro "Burvīgs Apto starp kalnu un jūru

Augstas klases dzīvoklis ar elpu aizraujošu skatu 6x
Galamērķi, ko iepazīt
- Praia Grande Brīvdienu īres mājokļi
- Arraial do Cabo Brīvdienu īres mājokļi
- Armacao dos Buzios Brīvdienu īres mājokļi
- Monte Verde Brīvdienu īres mājokļi
- Atibaja Brīvdienu īres mājokļi
- Žuiz de Fora Brīvdienu īres mājokļi
- Bauru Brīvdienu īres mājokļi
- Sao Roque Brīvdienu īres mājokļi
- Guaratuba Brīvdienu īres mājokļi
- Pontal do Paraná Brīvdienu īres mājokļi
- Lielā Sala Brīvdienu īres mājokļi
- Águas de Lindóia Brīvdienu īres mājokļi
- Īres mājokļi ar baseinu Praia Santa Rita
- Īres mājokļi ūdens tuvumā Praia Santa Rita
- Īres mājokļi ar burbuļvannu Praia Santa Rita
- Īres mājokļi ar veļasmašīnu un žāvētāju Praia Santa Rita
- Mīļdzīvniekiem piemēroti īres mājokļi Praia Santa Rita
- Īres dzīvokļi Praia Santa Rita
- Īres dzīvokļi Praia Santa Rita
- Ģimenēm piemēroti īres mājokļi Praia Santa Rita
- Smēķētājiem piemēroti īres mājokļi Praia Santa Rita
- Mājas īrei Praia Santa Rita
- Īres mājokļi blakus pludmalei Praia Santa Rita
- Fitnesam piemēroti īres mājokļi Praia Santa Rita
- Īres mājokļi ar āra sēdvietām Praia Santa Rita
- Īres mājokļi ar piekļuvi pludmalei Praia Santa Rita
- Īres mājokļi ar terasi Sanpaulu
- Īres mājokļi ar terasi Brazīlija
- Juquehy pludmale
- Praia Grande Ubatuba
- Toninjas pludmale
- Enseada pludmale
- Itamambuca pludmale
- Boracéia
- Félix Beach
- Kamburi pludmale
- Camburi Beach
- Domingas Dias Beach
- Praia Das Toninhas
- Praia da Fazenda - Ubatuba
- Jabaquara
- Camburizinho pludmale
- Hospedagem Em Ubatuba Pé Na Areia
- Casa de Praia em Ilhabela
- Chale Na Montanha
- Flat Camburi
- Praia da Fortaleza
- Praia Vermelha do Sul
- Maresias
- Praia de Barra do Una
- Estaleiro pludmale
- Praia Santa Rita





