
Puy-de-Dôme – pilis brīvdienu īrei
Platformā Airbnb atrodiet un rezervējiet unikālas pilis īrei
Puy-de-Dôme – visaugstāk novērtētās pilis īrei
Viesi piekrīt: šīs pilis īrei ir augstu novērtēti atrašanās vietas, tīrības un citu iemeslu dēļ.

Romantiska un autentiska naktsmītne ar brokastīm, château de la Vernède
Kādreizējā karalienes Margotas medību māja Château de la Vernède, kas atrodas 6 km attālumā no autoceļa A75, aicina jūs uz Séquoia istabu: liela gulta, skaists skats uz parku, duša tornī. Neliela platība (16 m²), bet mājīgs mājoklis, kas ir ideāli piemērots īsai atpūtai Overņā. Iekļautas sirsnīgas brokastis (mājās gatavoti ievārījumi, maize un kruasāni no ciemata, siers). Suņi un kaķi ir laipni gaidīti! Krodziņi, gardēžu restorāni tuvumā. SVARĪGI: viesi, kas uzaicināti uz kāzām, nav pieņemti!

Skaists Château de Beaupoirier in the Overgne
Izbaudiet dabas skaņas, uzturoties šajā unikālajā mājoklī. Château atrodas mierīgos Francijas laukos, taču viegli sasniedzamā attālumā no dažām vēsturiskām pilsētām, vīna dārziem un aktivitātēm brīvā dabā. Tā ar lielo ēdamistabu, lielo virtuvi un āra atpūtas zonu, kā arī vairākām viesistabām un ēdamistabām Château ir lieliska vieta, kur ģimenei un draugiem pavadīt kvalitatīvu laiku kopā vai svinēt lielus dzīves mirkļus, tā ir patiesi neaizmirstama vieta, ko nekad neaizmirsīsiet.

Romantiski apartamenti Château de la Vernède
Bijušais karalienes Margotas medību namiņš Château de la Vernède jūs sagaida Tilleuls apartamentos. Ar gaisa kondicionētāju un gaišu tā var uzņemt līdz 3 personām ar 2 guļamistabām, kas ir ideāli piemērota romantiskai pieturai Overnē, 6 km attālumā no automaģistrāles un Issoire. Iekļautas brokastis (mājās gatavoti ievārījumi, ciemata kruasāni). Dzīvnieki ir laipni gaidīti. Tuvumā ir krodziņi un gardēžu restorāni, Overņas vulkāni, arī Livradois dabas parks!

"La Forie" pils, guļamistaba, netālu no Issoire
Pašā Livradois-Forez sirdī, 16. gadsimta pilī, 750 metru augstumā, ērtas viesu istabas klusā vietā ar privātām vannasistabām. 3 hektāru parks ar skatu uz Livradois (dzīvnieki parkā) Tuvumā: pārgājieni, kalnu velosipēdu noma, saimniecība ar limuzīniem, jūras bāze (10 km), ametista muzejs, Issoire automašīnu trase (13 km). Daudz gleznainu ciematu, ko apciemot (Usons). Jūs varat apskatīt mūsu īpašumu Château de la Forie vietnē YouTube. Uz drīzu tikšanos

romantiska istaba pilī
Jūs novērtēsiet šīs lielās, gaišās un klusās istabas ar gaisa kondicionētāju autentisko šarmu un lielisku skatu uz parku. Bijušais karalienes Margotas medību namiņš Château de la Vernède ļaus jums ļoti romantiski apstāties mazajā Toskānā Auvergnē, ceļā uz vulkāniem un ezeriem. 6 km attālumā no A75, mūsu ģimenes māja uzņem jūs siltajā sezonā, dzīvnieki ir laipni gaidīti. Protams, ir iekļautas gardēžu brokastis ar vietējiem produktiem!

romantiska un autentiska naktsmītne ar brokastīm, Château de la Vernède
Bijušais karalienes Margotas medību namiņš Château de la Vernède uzņem jūs Katalpas istabā, kas ir liela, gaiša un ar gaisa kondicionētāju. Ideāli piemērots pieturai Overņā, 6 km attālumā no automaģistrāles un Issoire, 35 km uz dienvidiem no Clermont Ferrand. Iekļautas brokastis (mājās gatavoti ievārījumi, maize un kruasāni ar ciemata miltiem). Laipni gaidīti mīļdzīvnieki. Tuvumā ir krodziņi un gardēžu restorāni, Overņas vulkāni!

15. c. Pils, līdz 25 cilvēkiem, baseins un parks
Radiet apbrīnojamas atmiņas mūsu ģimenes pilī. Mēs īrējam savu ģimenes māju un meklējam laipnus viesus, kuri, baudot sevi, palīdzēs mums uzlabot mājokli un pieredzi, daloties savās idejās un atsauksmēs. Pils ir apdzīvota visu gadu, un tajā ir viss modernais komforts un iezīmes. Pilī ir skaists parks aptuveni 3 akru platībā, kas atrodas aiz oriģinālajām augstajām akmens sienām, un apsildāms peldbaseins 12x4 m platībā.

Unikāla pils ar lielu īpašumu
La Combe ir skaista maza pils, kas atrodas Overņas reģionā pašā Francijas centrā, 3,5 stundu brauciena attālumā no Parīzes. Pili ieskauj privāts īpašums, kurā ir mežs, nožogots dārzeņu dārzs, pļavas, parks un dīķis. Īpašums, protams, ir pieejams mūsu viesiem. Ainava ap La Combe ir ļoti daudzveidīga: kalni, mazas upītes, meži un pļavas, ko ieskauj dzīvžogi un dzīvžogu joslas. 46° 13' 43'' Nord: 02° 47' 05'' Est

XV gs. pils ar torņiem privātā parkā ar kokiem
Pašā Sansātas sirdī izbaudiet mūžīgu atpūtu 15. gadsimta rezidencē ar pils līdzīgu noskaņu, ko ieskauj viena hektāra liels mežainais parks. Tās torņi, atklātie akmens elementi un plašās telpas rada unikālu atmosfēru, kas ir ideāli piemērota sanākšanām kopā ar ģimeni vai draugiem. Pateicoties 5 guļamistabām un plašām telpām, tā ir ideāla vieta mierīgai atpūtai, kurā apvienota daba, relaksācija un kopīgi mirkļi.

Queen Margot 's Donjon
Zaļā un skaistā vietā bez papildu maksas tiek nodrošināta patīkama istaba, akmens velvēts, ar divguļamo gultu, ar privātu vannasistabu, tostarp tualeti, izlietni+ zemām mēbelēm un ieeju dušā, palagus un dvieļus, palagus un dvieļus. minivirtuve ar mikroviļņu krāsni, galdu un tabureti brokastīm vai vakariņām. Ārā jūs gaida terase, grils, sauļošanās krēsli. Tuvumā ir norādīta automašīnas atrašanās vieta.

Chazelles pils (Puy de Sancy skats)
Château de Chazelles ir ļoti lauku un klusi izvietota 17. gadsimta renovēta pils, ko mēs izīrējam ne vairāk kā 18 cilvēku grupām. Ar blakus esošo māju (kuru mēs arī izīrējam atsevišķi ne vairāk kā 12 cilvēkiem) mēs vienlaikus varam uzņemt telpās kopā 30 viesus. Pēc pieprasījuma mēs nodrošinām arī chambre d 'hôte mazākām grupām.

Manoir de La Presle - naktsmītnes ar brokastīm
Neliela 14. gadsimta pils ar centrālo akmens torni. Daudz šarma. Īpašums ir kluss, un to ieskauj 5000 m2 liels zaļš parks, netālu no pārgājienu un meža takām, tas atrodas 2 minūšu gājiena attālumā no ciemata. Pols un Daniela, mākslas, ceļojumu un dabas mīļotāji, ļoti novērtē saziņu ar viesiem un palīdzēs jums izbraukumos.
Puy-de-Dôme – pilis īrei ar populārām papildērtībām
Ģimenēm piemērotas pilis īrei

Romantiska un autentiska naktsmītne ar brokastīm, château de la Vernède

Pils dzīve ar baseinu , spa, pirti

XV gs. pils ar torņiem privātā parkā ar kokiem

15. c. Pils, līdz 25 cilvēkiem, baseins un parks

Chazelles pils (Puy de Sancy skats)

Chateau de La Chambre

Unikāla pils ar lielu īpašumu

Romantiski apartamenti Château de la Vernède
Pilis īrei ar veļasmašīnu un žāvētāju

Romantiska un autentiska naktsmītne ar brokastīm, château de la Vernède

Pils dzīve ar baseinu , spa, pirti

15. c. Pils, līdz 25 cilvēkiem, baseins un parks

Chazelles pils (Puy de Sancy skats)

Unikāla pils ar lielu īpašumu

Romantiski apartamenti Château de la Vernède
Citas pilis brīvdienu īrei

Romantiska un autentiska naktsmītne ar brokastīm, château de la Vernède

Pils dzīve ar baseinu , spa, pirti

XV gs. pils ar torņiem privātā parkā ar kokiem

15. c. Pils, līdz 25 cilvēkiem, baseins un parks

Chazelles pils (Puy de Sancy skats)

Chateau de La Chambre

Unikāla pils ar lielu īpašumu

Romantiski apartamenti Château de la Vernède
Galamērķi, ko iepazīt
- Mājas īrei Puy-de-Dôme
- Lauku saimniecības īrei Puy-de-Dôme
- Rindu mājas īrei Puy-de-Dôme
- Īres dzīvokļi Puy-de-Dôme
- Teltis īrei Puy-de-Dôme
- Īres mājokļi ar kamīnu Puy-de-Dôme
- Īres lofti Puy-de-Dôme
- Īres mājokļi ar ugunskura vietu Puy-de-Dôme
- Īres dzīvokļi Puy-de-Dôme
- Smēķētājiem piemēroti īres mājokļi Puy-de-Dôme
- Īres mājokļi ūdens tuvumā Puy-de-Dôme
- Naktsmītnes ar brokastīm Puy-de-Dôme
- Kotedžas īrei Puy-de-Dôme
- Īres mājokļi ar pirti Puy-de-Dôme
- Īres mājokļi ar veļasmašīnu un žāvētāju Puy-de-Dôme
- Viesu nami īrei Puy-de-Dôme
- Pārbūvētas saimniecības ēkas īrei Puy-de-Dôme
- Ģimenēm piemēroti īres mājokļi Puy-de-Dôme
- Kalnu namiņi īrei Puy-de-Dôme
- Viesnīcu numuri Puy-de-Dôme
- Īres mājokļi ar elektromobiļu lādētāju Puy-de-Dôme
- Mīļdzīvniekiem piemēroti īres mājokļi Puy-de-Dôme
- Īres namiņi Puy-de-Dôme
- Īres mājiņas kokos Puy-de-Dôme
- Fitnesam piemēroti īres mājokļi Puy-de-Dôme
- Īres mājokļi ar terasi Puy-de-Dôme
- Brīvdienu īres mājokļi Puy-de-Dôme
- Īres mājokļi ar piekļuvi pludmalei Puy-de-Dôme
- Kupolmājas īrei Puy-de-Dôme
- Īres sīkmājiņas Puy-de-Dôme
- Īres mājokļi pie slēpošanas trases Puy-de-Dôme
- Viesnīcas tipa īres dzīvokļi īrei Puy-de-Dôme
- Īres mājokļi, kuros piedāvā kajakus Puy-de-Dôme
- Īres mājokļi ar piekļuvi ezeram Puy-de-Dôme
- Īres mājokļi ar mājas kinozāli Puy-de-Dôme
- Īres mājokļi ar āra sēdvietām Puy-de-Dôme
- Kempingi īrei Puy-de-Dôme
- Īres mājokļi ar brokastīm Puy-de-Dôme
- Ekoloģiskie īres namiņi pie dabas Puy-de-Dôme
- Īres mājokļi ar baseinu Puy-de-Dôme
- RV īrei Puy-de-Dôme
- Villas īrei Puy-de-Dôme
- Īres istabas ar vannasistabu Puy-de-Dôme
- Jurtas īrei Puy-de-Dôme
- Īres mājokļi ar burbuļvannu Puy-de-Dôme
- Pilis īrei Auverņa-Rona-Alpi
- Pilis īrei Francija
- Vulkanija
- Super Besse
- Auvergne vulkānu nacionālais parks
- Mont-Dore Station
- Puy de Lemptégy
- Livradois-Forez reģionālais dabas parks
- Kournon-d'Auvergne
- L'Aventure Michelin
- Puy Pariou
- Overņa dzīvnieku parks
- Hermīnu ezers
- Centre Jaude
- Puy-de-Dôme
- Parc des Sports Marcel Michelin
- Žodē laukums
- Réserve naturelle nationale de Chastreix-Sancy
- Šaudefores ielejas Nacionālais dabas rezervāts
- Royatonic
- Château de Murol
- Panoramique des Dômes
- Cathedrale Notre-Dame-de-l'Assomption
- Musée Départemental de la Tapisserie
- Jardin Lecoq
- Basilique Notre-Dame-du-Port
- Ko apskatīt un pieredzēt Puy-de-Dôme
- Dabas un āra aktivitātes Puy-de-Dôme
- Ko apskatīt un pieredzēt Auverņa-Rona-Alpi
- Māksla un kultūra Auverņa-Rona-Alpi
- Apskates vietas Auverņa-Rona-Alpi
- Dabas un āra aktivitātes Auverņa-Rona-Alpi
- Sporta aktivitātes Auverņa-Rona-Alpi
- Labsajūta Auverņa-Rona-Alpi
- Ēdieni un dzērieni Auverņa-Rona-Alpi
- Ko apskatīt un pieredzēt Francija
- Ekskursijas Francija
- Apskates vietas Francija
- Dabas un āra aktivitātes Francija
- Māksla un kultūra Francija
- Ēdieni un dzērieni Francija
- Sporta aktivitātes Francija
- Labsajūta Francija
- Izklaide Francija





