
Puy-de-Dôme – brīvdienu īres mājokļi ar brokastīm
Platformā Airbnb atrodiet un rezervējiet unikālus īres mājokļus ar brokastīm
Puy-de-Dôme – visaugstāk novērtētās īres naktsmītnes ar brokastīm
Viesi piekrīt: šīs īres naktsmītnes ar brokastīm ir augstu novērtētas atrašanās vietas, tīrības un citu iemeslu dēļ.

Tipiska māja kalna vidū
Overnjas stila māja 980 metru augstumā virs jūras līmeņa, 3 km attālumā no Besse & Saint-Anastaise un 10 km attālumā no SuperBesse. Guļamistaba aprīkota ar 140x190 gultu. Blakus esoša dzīvojamā istaba ar dīvāngultu diviem cilvēkiem + bērnu gultiņa. Ēdamzona: keramikas plīts, tvaika nosūcējs, mikroviļņu krāsns, neliels ledusskapis, kafijas automāts, tējkanna brokastīm jebkurā diennakts laikā. Privāta vannasistaba: tualete, duša un izlietne. Tika nodrošināta gultasveļa, bet ne dvieļi. Autostāvvieta blakus naktsmītnei, neatkarīga ieeja.
Vidējais vērtējums: 4,91 no 5, atsauksmju skaits: 203
Burvīga naktsmītne ar brokastīm.
Laipni lūdzam mūsu viesu istabā, kas atrodas mūsu mājas pirmajā stāvā. Cenā ir iekļauta nakts un brokastis, ko veido bioloģiskie vai vietējie produkti. Gultasveļa un dvieļi ir nodrošināti , uzkopšanu mēs nodrošinām uzturēšanās beigās. No septembra līdz jūnijam piedāvājam pusdienu komplektu diviem cilvēkiem par 33 € (mājās gatavota zupa, Overņas terīne, St Nectaire fermier siers, mājās cepta maize, biezpiena verrīne ar augļiem) + 7 € par pudeli Chateaugay vīna.
Vidējais vērtējums: 4,97 no 5, atsauksmju skaits: 263
Virdžīnijas tipiska maizes krāsns ar brokastīm
Jūs apmetīsieties “Le Clos des Murets” – bijušā neatkarīgā maizes krāsnī, kas pilnībā atjaunota 2020. gadā un atrodas 2500 m² lielā īpašumā. Tajā ir galvenā istaba, kas kalpo kā viesistaba un ir aprīkota ar dīvāngultu (140 cm plata), un otra guļamistaba (160 cm plata gulta), kā arī travertīna vannasistaba, kas aprīkota ar duškabīni un tualeti. Pa spirālveida kāpnēm var nokļūt lielajā guļamistabā ar redzamiem akmens mūriem. Brokastis var ēst terasē.
Vidējais vērtējums: 4,97 no 5, atsauksmju skaits: 115
Apburoša māja ar dārzu.
Šī māja atrodas bijuša vīna dārzu ciemata nomalē, klusā vietā, kastaņu birzs tuvumā. Tajā ir savvaļas dārzs un pārgājienu takas, kas ir tūlītēji pieejamas. Jūs atklāsiet nesabojātu dabas vidi no meža līdz lapenes aizām. Tuvumā atrodas visi veikali, tā atrodas 3 minūšu attālumā no Arténium, 10 minūšu attālumā no automaģistrālēm, 12 minūšu attālumā no Zenith, 20 minūšu attālumā no Piju kalnu ķēdes (Vulcania) un 10 minūšu attālumā no Klermonferānas.
Vidējais vērtējums: 4,98 no 5, atsauksmju skaits: 43
"Akmens un baltais ūdens"
Māja atrodas pašā Limagnas sirdī un Overņas vulkānu krustojumā, un tā atrodas klusā hamletā netālu no Aljē upes un visām papildērtībām. 30 minūšu attālumā: Clermont-Fd, Château Royal de Randan, Les Thermes de Vichy, Thiers, galda piederumu galvaspilsēta, Riom, mākslas un vēstures pilsēta, Maringues, Cité des Tanneurs, Lezoux, Cité des Potiers, Ambert un Moulin Richard de Bas. Bet arī mazāk nekā stundas attālumā no Puys ķēdes, Vulcania parka...
Vidējais vērtējums: 4,92 no 5, atsauksmju skaits: 546
Mājīgi apartamenti ar privātu spa
Nepieciešama aizbēgšana? Nāciet un uzlādējiet baterijas uz vakaru vai ilgāk, lai atpūstos un atpūstos. Tā atrodas starp Parc des Volcans d 'Auvergne un Parc du Livradois Forez, un piedāvā iespēju apmeklēt mūsu skaisto reģionu, baudot tā kokonēšanas telpu saviem romantiskajiem vakariem. Pilnīgi jauna un aprīkota, naktsmītne ir pieejama darba dienās vai nedēļas nogalēs. Iespēja dalīties ar garšīgu brīdi gan iekštelpās, gan ārā.
Vidējais vērtējums: 4,99 no 5, atsauksmju skaits: 284
Recoleine "Aveberry" jurta
Jurta 2 cilvēkiem mazā ciematā, kas atrodas pašā Puys ķēdes sirdī, kas iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā,netālu no departamenta galvenajiem tūrisma objektiem ({cania, Puy de Dome, Puy de Sancy, ezeriem...). Dzīvojamā istaba, virtuve , mezonīna guļamistaba ar 160* 200 gultu. Aprīkotas virtuves pieejamība galvenajā ēkā. Privāta terase. Privāta vannasistaba galvenajā ēkā. Sausā tualete jurtā. Nodrošinātas brokastis.
Vidējais vērtējums: 4,95 no 5, atsauksmju skaits: 314
Burbuļojošā spa Lac'abane
Lac'abane spa'bulleuse ir projekts, kas tika īstenots gandrīz sešu gadu laikā, lai piedāvātu jums unikālu pieredzi – dabisku greznību! Patiešām, šis kokons (30 m2 iekštelpās + 9 m2 ārā) ir paredzēts tiem, kas vēlas atslēgties un atgriezties dabā, lai labāk satiktos un atjaunotos. Tomēr neuztraucieties, jūs gaida visas mūsdienu ērtības un greznība. Visbeidzot, lūdzu, ņemiet vērā, ka brokastis ir iekļautas.
Vidējais vērtējums: 5,0 no 5, atsauksmju skaits: 15
Studija centra tuvumā
Īpašnieku villas pirmajā stāvā atrodas neatkarīga studija. Neatkarīga ieeja, pilnībā aprīkota, ar virtuvi, vannas istabu un āra telpu, atjaunota. Bezmaksas stāvvieta Brokastis iekļautas Motocikli un vecie transportlīdzekļi ir laipni gaidīti. Lai varētu pienācīgi iztīrīt studiju un dezinficēt to pēc katras izbraukšanas, tiek prasīts no rīta atstāt studiju, kamēr vīruss varētu cirkulēt.
Vidējais vērtējums: 4,97 no 5, atsauksmju skaits: 784
Spa & Love Exotic - Balnéo - Sauna - Autostāvvieta
Premium klases un atjaunots 60 m2 mēbelēts dzīvoklis ar 180x120 Balnéo vannu, trīsvietīgu pirti, iebūvētu Bluetooth skaļruņiem, savienotām un daudzkrāsainām vietām. Uzturēšanās laikā atradīsiet visu nepieciešamo, lai aizmirstu par ikdienu un aizbēgtu uzturēšanās laikā. Nāciet un pavadiet kādu laiku kā pāris, lai uzlādētu baterijas mūsu skaistajā dzīvoklī.
Vidējais vērtējums: 4,86 no 5, atsauksmju skaits: 213
Dzīvoklis ar iekļautām brokastīm un uzkopšanu
Liels 66 m2 F3: 2 guļamistabas ar divguļamajām gultām, bērnu gulta, dzīvojamā istaba ar 2 dīvāniem, ieskaitot kabrioletu uz īstu ērtu gultu, sienas televizors ar kasti, Canal+, Netflix, Wifi, mājas kinozāle un Wii, liela aprīkota virtuve, duša, gultasveļa un dvieļi, 16. gadsimta rindu mājas pirmajā stāvā klusā vēsturiskā rajonā, bez ballītēm, paldies
Vidējais vērtējums: 4,92 no 5, atsauksmju skaits: 1020
La Suite d 'Aubière
Augstas klases dzīvoklis ar Gaisa kondicionētāju, 50 m2, mēbelēts, ar SPA / balneo / videoprojektoru, motorizētu ekrānu 3 m x 2 m. Pilnībā privāts MAKSIMĀLI 2 cilvēkiem, kurā jūs atradīsiet visu nepieciešamo, lai aizmirstu ikdienu un atpūstos. Iespēja pēc pieprasījuma pievienot papildu gultiņu bērnam, jāpiesaka 72 stundas iepriekš.
Vidējais vērtējums: 4,92 no 5, atsauksmju skaits: 468Puy-de-Dôme – īres mājokļi ar brokastīm un populārām papildērtībām
Īres mājas ar brokastīm

Le Cabanon de Léonie Gîte au pied du Puy-de-Dôme
Vidējais vērtējums: 5,0 no 5, atsauksmju skaits: 16
Mīlestības istaba ar gaisa kondicionētāju - La Douce Romantique, Riom
Vidējais vērtējums: 5,0 no 5, atsauksmju skaits: 60
Burvīga naktsmītne - gaumīgi atjaunots - Peldbaseins
Vidējais vērtējums: 4,93 no 5, atsauksmju skaits: 61
Mājīga māja, bezmaksas autostāvvieta, gaisa kondicionēšana
Vidējais vērtējums: 4,96 no 5, atsauksmju skaits: 73
Liela 5 guļamistabu māja ar 5 vannasistabām
Vidējais vērtējums: 4,89 no 5, atsauksmju skaits: 47
Romantiska luksusa numura komplekts ar burbuļvannu Love room El paraiso
Vidējais vērtējums: 4,96 no 5, atsauksmju skaits: 77
La Maison de Marie - miers un komforts
Vidējais vērtējums: 5,0 no 5, atsauksmju skaits: 35
Mājīga ciemata māja
Vidējais vērtējums: 4,83 no 5, atsauksmju skaits: 123Īres dzīvokļi ar brokastīm

Kluss un gaišs dzīvoklis 67 m2 Klermonā
Vidējais vērtējums: 4,88 no 5, atsauksmju skaits: 283
Gaiša studijas tipa dzīvokļa terase Cézeaux, CHRU Montpied
Vidējais vērtējums: 4,96 no 5, atsauksmju skaits: 122
Gulēt Brioude - "Zen Spirit" dzīvoklī
Vidējais vērtējums: 4,91 no 5, atsauksmju skaits: 147
Apburošs, kluss dzīvoklis F2.
Vidējais vērtējums: 4,96 no 5, atsauksmju skaits: 266
studija "trešās debesis" vēsturiskajā centrā
Vidējais vērtējums: 4,78 no 5, atsauksmju skaits: 144
Liela un klusa, neatkarīga naktsmītne ar terasi
Vidējais vērtējums: 4,8 no 5, atsauksmju skaits: 50
Romantisks dzīvoklis ar SPA zonu
Vidējais vērtējums: 4,93 no 5, atsauksmju skaits: 42
L'Ocre – 4 zvaigžņu viesnīca - netālu no Isoiras
Vidējais vērtējums: 5,0 no 5, atsauksmju skaits: 11Īres naktsmītnes ar brokastīm

Privāta pils diviem, ar baseinu
Vidējais vērtējums: 4,97 no 5, atsauksmju skaits: 30
Ode ô Forez: patīk uzturēties dabā
Vidējais vērtējums: 4,88 no 5, atsauksmju skaits: 80
Appartement du Bistrot d 'ici "Montepo"
Vidējais vērtējums: 4,83 no 5, atsauksmju skaits: 24
Romantiska un autentiska naktsmītne ar brokastīm, château de la Vernède
Vidējais vērtējums: 4,95 no 5, atsauksmju skaits: 146
Starp vulkāniem un Limagni
Vidējais vērtējums: 4,99 no 5, atsauksmju skaits: 177
Neatkarīga naktsmītne ar iekļautām brokastīm
Vidējais vērtējums: 4,97 no 5, atsauksmju skaits: 271
Le Coteau d'Alliergues - naktsmītne ar lielisku ēdienu!
Vidējais vērtējums: 4,87 no 5, atsauksmju skaits: 114
atsevišķa istaba ar dzenbudisma noskaņu
Vidējais vērtējums: 4,94 no 5, atsauksmju skaits: 162Galamērķi, ko iepazīt
- Mājas īrei Puy-de-Dôme
- Lauku saimniecības īrei Puy-de-Dôme
- Rindu mājas īrei Puy-de-Dôme
- Īres dzīvokļi Puy-de-Dôme
- Teltis īrei Puy-de-Dôme
- Īres lofti Puy-de-Dôme
- Naktsmītnes ar brokastīm Puy-de-Dôme
- Kotedžas īrei Puy-de-Dôme
- Īres mājokļi ūdens tuvumā Puy-de-Dôme
- Īres mājokļi ar pirti Puy-de-Dôme
- Viesu nami īrei Puy-de-Dôme
- Pārbūvētas saimniecības ēkas īrei Puy-de-Dôme
- Ģimenēm piemēroti īres mājokļi Puy-de-Dôme
- Kalnu namiņi īrei Puy-de-Dôme
- Viesnīcu numuri Puy-de-Dôme
- Īres namiņi Puy-de-Dôme
- Īres dzīvokļi Puy-de-Dôme
- Brīvdienu īres mājokļi Puy-de-Dôme
- Īres mājokļi ar piekļuvi pludmalei Puy-de-Dôme
- Kupolmājas īrei Puy-de-Dôme
- Īres sīkmājiņas Puy-de-Dôme
- Mīļdzīvniekiem piemēroti īres mājokļi Puy-de-Dôme
- Viesnīcas tipa īres dzīvokļi īrei Puy-de-Dôme
- Īres mājokļi pie slēpošanas trases Puy-de-Dôme
- Īres mājokļi, kuros piedāvā kajakus Puy-de-Dôme
- Īres mājokļi ar piekļuvi ezeram Puy-de-Dôme
- Pilis īrei Puy-de-Dôme
- Īres mājiņas kokos Puy-de-Dôme
- Kempingi īrei Puy-de-Dôme
- Ekoloģiskie īres namiņi pie dabas Puy-de-Dôme
- Villas īrei Puy-de-Dôme
- Jurtas īrei Puy-de-Dôme
- Īres mājokļi ar burbuļvannu Puy-de-Dôme
- Īres istabas ar vannasistabu Puy-de-Dôme
- Īres mājokļi ar baseinu Puy-de-Dôme
- RV īrei Puy-de-Dôme
- Īres mājokļi ar brokastīm Auverņa-Rona-Alpi
- Īres mājokļi ar brokastīm Francija
- Vulkanija
- Super Besse
- Auvergne vulkānu nacionālais parks
- Livradois-Forez reģionālais dabas parks
- Mont-Dore Station
- Puy de Lemptégy
- Puy Pariou
- Kournon-d'Auvergne
- Hermīnu ezers
- L'Aventure Michelin
- Overņa dzīvnieku parks
- Puy-de-Dôme
- Réserve naturelle nationale de Chastreix-Sancy
- Šaudefores ielejas Nacionālais dabas rezervāts
- Centre Jaude
- Parc des Sports Marcel Michelin
- Château de Murol
- Panoramique des Dômes
- Royatonic
- Cathedrale Notre-Dame-de-l'Assomption
- Musée Départemental de la Tapisserie
- Jardin Lecoq
- Paleopolis
- Basilique Notre-Dame-du-Port
- Ko apskatīt un pieredzēt Puy-de-Dôme
- Ko apskatīt un pieredzēt Auverņa-Rona-Alpi
- Apskates objekti Auverņa-Rona-Alpi
- Degustācijas Auverņa-Rona-Alpi
- Brīvā dabā Auverņa-Rona-Alpi
- Kulinārās ekskursijas Auverņa-Rona-Alpi
- Kulinārija Auverņa-Rona-Alpi
- Mākslas nodarbības Auverņa-Rona-Alpi
- Kultūras ekskursijas Auverņa-Rona-Alpi
- Ko apskatīt un pieredzēt Francija
- Brīvā dabā Francija
- Iepirkšanās un mode Francija
- Vakariņošana Francija
- Ūdenssports Francija
- Arhitektūra Francija
- Kulinārija Francija
- Apskates objekti Francija
- Muzeji Francija
- Galerijas Francija
- Sporta nodarbības Francija
- Mākslas nodarbības Francija
- Skaistumkopšana Francija
- Kulinārās ekskursijas Francija
- Savvaļā Francija
- Priekšnesumi Francija
- Degustācijas Francija
- Lidošana Francija
- Kultūras ekskursijas Francija
- Labsajūta Francija





