
Antunes pludmale – mīļdzīvniekiem piemēroti īres mājokļi tuvumā
Platformā Airbnb atrodiet un rezervējiet unikālus mīļdzīvniekiem piemērotus mājokļus
Antunes pludmale – visaugstāk novērtētie mīļdzīvniekiem piemērotie īres mājokļi
Viesi piekrīt: šie mājokļi ir augstu novērtēti atrašanās vietas, tīrības un citās kategorijās.

Mājokļi Maragogi ar privātu baseinu
Atrodas Maragogi, dažu soļu attālumā no Sanbento pludmales, 1,7 km attālumā no Bitingui pludmales, 7 km attālumā no Galés dabas baseiniem un 8 km attālumā no Barra Grande pludmales. Tuvākā lidosta ir Maceió starptautiskā lidosta - Zumbi dos Palmares, kas atrodas 79 km attālumā no naktsmītnes. Tajā ir bezmaksas Wi-Fi, gaisa kondicionētājs, ģenerators, āra baseins, dārzs, balkons, virtuve ar mikroviļņu krāsni, ēdamzona un dzīvojamā zona ar plakanā ekrāna televizoru. *Pieņem 1 mīļdzīvnieku, kura svars nepārsniedz 10 kg, par maksu.*

Maragogi - Casa Pé na Areia - 03 Suites 08 People
Casa Beira Mar - viss (kājām uz smiltīm) 03 apartamenti ar gaisa kondicionētāju, pirmajā stāvā ar skatu uz jūru. Ēdamistaba un dzīvojamā istaba ar 32collu televizoru, WI FI no optiskās šķiedras, relaksējoša balkona ar šūpuļtīklu. Aptuveni 900 metru attālumā no Vila de Pescador de Barra Grande un 3 km attālumā no Maragogi centra. Klusākā vieta reģionā, dabisko baseinu priekšā un dažu metru attālumā no Moisés un Praia de Antunes ceļa. Privāta autostāvvieta, mums ir dienas un nakts saimniece. Komforts, papildērtības un privātums.

Japaratinga māja pie pludmales
Šī paradīzes osta, kas atrodas Barreiras do Boqueirão pludmalē, Japaratinga, apbur ar savu vietējo šarmu, kas raksturīgs zvejnieku ciematam. No mājas paveras skats uz jūru, un tai ir segts balkons un āra dārzs. Tajā ir 3 guļamistabas, 2 divguļamās un 1 ar 2 vienguļamajām gultām, viss ar gaisa kondicionētāju. Pilnībā aprīkota virtuve. Tajā ir 2 vannasistabas - viena iekšēja un viena ārēja. Bezmaksas Wi-Fi. Tuvu galvenajiem restorāniem. Mēs ņemam vērā ūdens un elektroenerģijas patēriņu. Informācija mājokļa noteikumos.

Aconchego de Peroba, Pé na Areia-Energia Bezmaksas
🏠 Jūras piekraste Perobas pludmalē ar siltiem, kristāldzidriem ūdeņiem, kas bēguma laikā veido ļoti pievilcīgus un relaksējošus dabas baseinus. Mums ir 1 piecelšanās dēlis, 1 kajaks, pludmales krēsli, freskobols utt. Pateicoties priviliģētajai atrašanās vietai uz robežas ar AL/PE štatiem, ir iespējams apmeklēt skaistas pludmales PE: San Dž. Coroa Grande, Praia dos Carneiros un Porto de Galinhas un AL piekraste: Antunes, Barra Grande("Caminho de Moisés"),Ponta de Mangue, Maragogi un citas. Garantēta jautrība!

Casa Gaiúba. Baseins 200 m do Mar in/out Elastīgs
Liela un mājīga pludmales māja, kas atrodas starp Tatuamunha jūru un upi, kurā atrodas Zivju-Boi rezervāts. Tikai 200 m no pludmales, mājā ir 2 apartamenti ar TV, gaisa kondicionieri un privātu balkonu ar skatu uz dārzu un brīnišķīgu peldbaseinu. Tajā ir plaša dzīvojamā istaba, kurā ir pilnībā aprīkota amerikāņu virtuve. Āra zonā ir gardēžu telpa un liels balkons ar šūpuļtīkliem, kas vērsti uz baseinu. Mūsu reģistrēšanās un izrakstīšanās laiki vienmēr ir elastīgi (pieejamība ir pieejama).

Casa Tareco: baseins+50 soļu attālumā no pludmales + kluss
Casa Tareco Atklājiet paradīzi mūsu satriecošajā Maragogi pludmales mājā. Tikai 50 soļu attālumā no jūras šī rezidence apvieno stilu un greznību ar izsmalcinātu pludmales iekārtojumu. Atpūtieties privātajā baseinā, aprīkotā gardēžu zonā un izbaudiet klusākās pilsētas ielas mieru. Pateicoties nevainojamam elegances un papildērtību apvienojumam, mūsu patvērums ir ideāla vieta, kur izbaudīt atvaļinājumu un radīt neaizmirstamas atmiņas. Rezervējiet tūlīt un dodieties luksusa piedzīvojumā.

"Casa a Beira Mar, tieši Mozus ceļa priekšā"
Lieliska māja pludmales krastā Moises takas priekšā, garāža divām automašīnām, 4 guļamistabas, visas ar gaisa kondicionētāju, grila zona un balkons ar skatu uz brīnišķīgo jūru un Moises taku. Māja atrodas aptuveni 10 metru attālumā no jūras un tuvu modernākajām vietām Maragogi. Māja atrodas ļoti tuvu tirgiem, maiznīcām, restorāniem, lieliska izvēle tiem, kuri nevēlas braukāt apkārt Apbrīnojiet labāko, ko sniedz jūra, Mozus taku un naktī skaistu izgaismotu ielu pastaigai 🌊

Māja pie jūras ar baseinu Maragogi – AL
Šī burvīgā māja ar peldbaseinu atrodas vienā no idilliskākajām Alagoasas piekrastes pludmalēm, ar skatu uz jūru, blakus slavenajam Caminho de Moisés, Barra Grande, Maragogi-AL. Elpu aizraujošas ainavas: mierīga jūra, silts ūdens, lieliski piemērota atpūtai un atpūtai vai ģimenes brīvdienām, šī māja piedāvā komfortu, priviliģētu atrašanās vietu un tiešu saskarsmi ar Maragogi bagātīgo dabu, kā arī piekļuvi ECOPARK SOL E MAR, ja uzturaties ilgāk par 3 naktīm.

Baseina māja netālu no jūras ar brokastīm
Iedvesmojieties no ģimenes un draugiem šajā stilīgajā un dizaina piepildītajā vietā! Mūsu māja ir aprīkota un pabeigta, lai uzņemtu jūsu viesus un pārvērstu jūsu uzturēšanos par neaizmirstamu piedzīvojumu! Mūsu siltajā baseinā ir sekla zona, kas ir ideāli piemērota bērniem un nakts apgaismojumam. 200 metru attālumā no paradīzes Tatuamunha pludmales un arī upes, skaista ainava Peixe Boi - gardas brokastis, pasniegtas katru dienu, - uzkopšana katru dienu

Jasminas māja atrodas pie jūras , privāts baseins
Atrodas slēgtā kopienā - BRĪNUMU pastaiga AREIA - ŠARMA MĀJAS. Pilnīga drošība un miers . Luksusa bungalo ar privātu baseinu. Ideāli piemērots medusmēnesim vai tiem, kuri vēlas labu gaumi un privātumu . Atrodas pie Praia do Toque jūras, kas ir labākā pludmale São Miguel dos Milagres. Brīnišķīgi restorāni. Jangadeiro ierodas tos uzņemt mājas priekšā, lai aizvestu jūs uz neticamām pastaigām uz reģiona dabiskajiem baseiniem. Piedāvājam brokastis

Atpūtieties Mar'Bella Praia Pertinho un izmantojiet autostāvvietu garāžā
Ideāls ✨ patvērums ar mieru un Sossego. Novinho Flat, tikai 100 m attālumā no pludmales, ar mājīgu balkonu, pilnu virtuvi un gaisa kondicionētāju. Plaša, gaisīga un moderna vide, kas paredzēta tiem, kuri vēlas baudīt Maragogi. Apburošs balkons atpūtai 🌴 Ērta gulta + gaisa kondicionētājs ❄ Ar gaisa fritieri aprīkota virtuve 🍳 Ātrs Wi-Fi (300 Mb/s) 📶 Ekskluzīva autostāvvieta 🚗 Ideāli piemērots atpūtai un romantikai krastmalā.

Atauá | Pé na Sand | 3 Suites | Privāts peldbaseins
SATRIECOŠA, apburoša māja Vila Atauá, augstākās klases daudzdzīvokļu namā, kas atrodas Praia do Riacho jūras krastā, kas ir labākais Sanmigela dos Milagresā. * 3 apartamenti, 1 galvenā istaba ar skatu uz jūru * Privāts baseins ar hidromasāžu * Gāzes grils * Gaisa kondicionētājs visās telpās * Aprīkota virtuve * Pilns ģenerators * Pieņem MĀJDZĪVNIEKUS (maza izmēra) * 400 m no Capela dos Milagres
Antunes pludmale – tuvumā esoši mīļdzīvniekiem piemēroti īres mājokļi ar populārām papildērtībām
Mīļdzīvniekiem piemērotas īres mājas

Casa Marémar - Maragogi, Ponta de Mangrove

Casa SAL

Casa Beliza (pēda smiltīs) ar skatu uz okeānu .

Casa Salga 3 minūšu gājiena attālumā no Capela Milagres pludmales

Casa pé na praia de Antunes Maragogi

DZĪVOKLIS neticami | Patacho pludmale | C/AC | W/WI-FI

Casa8 - 3 vannasistabas | Brīnumu ekoloģiskais maršruts

Casa Mauê
Mīļdzīvniekiem piemēroti īres mājokļi ar baseinu

Atpūtas vieta pludmalē ar atsevišķu baseinu

100% jauns! Pludmales māja ar baseinu Maragogi

Panorāmas penthauss - skatiet Maragogi no augšas!

Privāts bungalo ar baseinu Maragogi | 2. māja

Casa Conchegante com Pool 2

4 apartamenti 50 m attālumā no pludmales ar baseinu - Flamboyant 01

Casa Aya – 100 m no pludmales • 2 guļamistabas • Baseins

Casa em Antunes/Maragogi condominium seaside
Mīļdzīvniekiem piemēroti privāti īres mājokļi

Vila das Conchas Pertinho de Maragogi e Carneiros

Maragogi mājīgums. Māja 2 pie jūras

Dzīvoklis ar skatu uz jūru Barra Grande - Maragogi

Gvadžirusa dārzs

Cobertura Rota 206 Milagres - Capela- Praia 100mts

Residencial keruv

Recanto dos bem-te-vis Maragogi Antunes

Casa Coral Ponta de Mangue-Maragogi pludmalē.
Mīļdzīvniekiem piemēroti īres mājokļi ar burbuļvannu

Luksusa māja pie jūras 50 m | šefpavārs un džakuzi

Rancho Navarro - Cabanas A-Frame

Atpūtas dzīvoklis Japaratingā

Casa Akua_Milagres-AL

Karnerosas pludmales kūrorts

Morada do Toque 19

Maravilhosa Casa Pé na Areia 2-Beira Mar

Liela māja Maragoži jūras krastā
Antunes pludmale – nedaudz statistikas par mīļdzīvniekiem piemērotiem īres mājokļiem tuvumā

Brīvdienu īres mājokļu kopskaits
Izpētiet 30 brīvdienu īres mājokļus (Antunes pludmale)

Cenas par nakti no
Antunes pludmale – brīvdienu īres mājokļi ir pieejami no 26 € par nakti bez nodokļiem un nodevām

Pārbaudītas viesu atsauksmes
Vairāk nekā 680 pārbaudītas atsauksmes, lai palīdzētu jums izvēlēties

Ģimenēm piemēroti brīvdienu īres mājokļi
20 īpašumos ir plašas telpas un bērniem piemērotas papildērtības

Brīvdienu īres mājokļi ar baseinu
10 īpašumos ir baseins

Wi-Fi pieejamība
Antunes pludmale – 30 brīvdienu īres mājokļos ir pieejams Wi-Fi

Populāras papildērtības viesiem
Antunes pludmale – viesiem patīk, ka īres mājokļos ir Virtuve, Wi-Fi un Baseins

Vidējais vērtējums: 4,9
Antunes pludmale – viesi mājokļiem piešķir augstu vērtējumu: vidēji 4,9 no 5.
Galamērķi, ko iepazīt
- Īres mājokļi ar piekļuvi pludmalei Antunes pludmale
- Ģimenēm piemēroti īres mājokļi Antunes pludmale
- Mājas īrei Antunes pludmale
- Īres mājokļi ar baseinu Antunes pludmale
- Īres mājokļi ar veļasmašīnu un žāvētāju Antunes pludmale
- Īres mājokļi ar terasi Antunes pludmale
- Mīļdzīvniekiem piemēroti īres mājokļi Maragogi
- Mīļdzīvniekiem piemēroti īres mājokļi Alagoas
- Mīļdzīvniekiem piemēroti īres mājokļi Brazīlija
- Porto de Galinhas pludmale
- Porto de Galinhas
- Sv. Miķeļa brīnumu pludmale
- Karneiros pludmale
- Toque pludmale
- Cupe Beach Living
- Campas pludmale
- Antunes pludmale
- Enseada Dos Corais
- Praia Pontal do Cupe
- Mozus ceļš
- Ipiocas pludmale
- Guadalupe
- Praia Do Xaréu
- Pousada Caravelas de Pinzón
- Villa Canziani & Donato
- Praia de Toquinho
- Maui Beach Residence
- Praia de Bitingui
- Porto De Galinhas
- Pousada Xalés de Maracaípe
- Chalés Maragogi
- Pousada Tabapitanga
- Forte De Santo Inácio De Loyola





