
Burriana pludmale – brīvdienu īres dzīvokļi
Atrodiet un rezervējiet unikālus dzīvokļus ar Airbnb
Burriana pludmale – visaugstāk novērtētie īres dzīvokļi
Viesi piekrīt: šie dzīvokļi ir augstu novērtēti atrašanās vietas, tīrības un citu iemeslu dēļ.

Luksusa dzīvoklis ar skatu uz jūru Nerjas centrā
Vienas guļamistabas dzīvoklis ir ļoti gaišs, pilnībā izremontēts un ar pasakainu skatu uz jūru. Atvērta virtuve pilnībā aprīkota. Dzīvojamā istaba un guļamistaba ar gaisa kondicionētāju. Atsevišķa vannasistaba ar dušu. Terase ar pasakainu skatu uz jūru. Skats ir redzams no dzīvojamās istabas, terases un guļamistabas. Šī ir jūsu ideālā vieta, kur atpūsties un izbaudīt pasakainu atvaļinājumu. 2 minūšu attālumā no Torrecilla pludmales un 4 minūšu attālumā no Eiropas balkona. Apkārt ir bāri un restorāni. BEZMAKSAS BEZVADU INTERNETS.

Apsildāms Jet Spa +divvietīgs bezgalības baseins, 2ThinkersINN
ThinkersINN, stabils INTERNETS, H/BIROJS, divvietīgs bezgalības BASEINS + apsildāma burbuļvanna. Mierīga oāze aicina jūs Vakarā pilsētas centrā varat baudīt lielisku Andalūzijas ēdienu, dzērienus un mūziku. Hacjendas sānos ir 2 studijas tipa dzīvokļi, baseins ir privāts un pieder tikai mūsu mājai. Guļamistaba (gulta 2 m gara), lietus meža duša, gaisa kondicionētājs, SmartTV, stikla terase, virtuvīte, Weber gāzes grils Mūsu māja ir ļoti klusa un privāta, tieši centra malā, uz asfaltēta ceļa / bezmaksas autostāvvieta.

Dzīvokļi Balcones de Nerja, dzīvoklis ar
Con años de experiencia en el sector turistico/hosteleria hemos creado este alojamiento para que disfrutes de tu estancia en Nerja como si estubieses en casa. Encantador apartamento de 1 habitacion cama con colchon de gran calidad(2m x 160cm) con amplio salon, smart tv, internet de alta velocidad, soleados balcones y vistas a las bonitas calles de Nerja. Cocina americana, nueva, totalmente equipada (horno, lavavajillas, vitro...) baño privado ducha con gel champú y toallas. Todas las reservas in

La Amara Frigiljanas vecpilsētā, Lounis a.
Daher hat es viele Originalmerkmale wie den einzigen privaten Brunnen in Frigiliana. Dies zusammen mit dem warmen Licht bringt dem Apartment eine besondere Gemütlichkeit und Wohlfühlatmosphäre. Im alten Weinkeller des Hauses befindet sich heute eine voll ausgestattete gemütliche Küche im Landhausstil (inkl. Spülmaschine und Waschmaschine) mit Essbereich sowie eigenem Kamin. Das Bett des Schlafzimmers La AMARA Louis hat eine große und bequeme Matratze (160*200). Eine weitere Besonderheit ist die

Brīnišķīgs dzīvoklis Herradurā. Labākie skati uz jūru
Divstāvu grezna villa, kas atrodas Punta La Mona urbanizācijā, La Herradura. Pirmajā stāvā atrodas šis skaistais dzīvoklis, kas ir pilnīgi neatkarīgs no augšstāva. Tā sastāv no plašas viesistabas-ēdamistabas ar dīvāngultu, divvietīgu guļamistabu, vannasistabu un pilnībā aprīkotu virtuvi. Skaists dārzs un lielas terases sauļošanai, baseins un segta veranda ar grilu un bāru izklaidei. Izbaudiet labāko skatu uz Vidusjūru, Marina del Este ostu un Kosta Tropu.

Māja Nerjas centrā ar brīnišķīgu terasi
Liela un gaiša māja, kas pilnībā aprīkota Nerjas vecpilsētā. Tā atrodas dažu minūšu attālumā no Balcon de Europoje un labākajiem līčiem (Playa del Salón un Calahonda), apgabalā, kurā ir daudz tūrisma pakalpojumu. Mājā ir 3 divvietīgas guļamistabas ar gaisa kondicionieri, vannasistaba, tualete, viesistaba, ēdamistaba, mājīga terase un liela terase ar apgaismotu pergolu, kurā ir āra duša, grils un sauļošanās krēsli ar skatu uz Sjerranevadu un jūru.

Penthouse Nerja, šis ir jūsu skats
"Grezna penthausa 102 m2, ieskaitot balkonus 155 m2 ar satriecošu skatu. Mierā un klusumā vecpilsētas vidū. Tikai 2 minūšu gājiena attālumā no Balcon de Europa un 2 skaistākajām pludmalēm. Nodrošina visu komfortu un tehniskos sīkrīkus. Visas istabas ar apkuri un gaisa kondicionētāju. Ozona saule, pēcpusdienas saule, BBQ, skaisti kaktusi un augi un ... skats uz kalniem, veco ciematu un, protams, jūru. Protams, ir WI-FI un televizors!"

Dzīvoklis ar terasi tikai pieaugušajiem blakus pludmalei.
Šim vienistabas dzīvoklim, kas atrodas pludmales tuvumā, ir iespaidīga terase ar skatu uz Vidusjūru. Tā ir pilnībā eksterjera, un tajā ir pilnībā aprīkota virtuve ēdiena uzglabāšanai un pagatavošanai; atvērta viesistabai-ēdamistabai ar cheslong dīvānu un tiešu piekļuvi 20 m2 privātai terasei ar privileģētu skatu uz Vidusjūru. Guļamistabā ir divguļamā gulta, drēbju skapji un vannasistaba ar dušu.

Burvīgs dzīvoklis ar āra virpuli
Šī naktsmītne atrodas 2 stāvu mājā un aizņem pirmo stāvu. Atrašanās vieta ir lieliska, jo tā atrodas gleznainā vecpilsētas ielā, un tā sniegs jums iespēju kājām atklāt Nerjas vēsturisko centru, tā pludmales un bagātīgo virtuvi. Pēc garas dienas atpūtieties āra virpuļvannā. Kopējā maksa par visu uzturēšanās laiku ir 40 €. Home 64 Nerja ir rotaslietas pašā Nerjas vēsturiskajā centrā!!...

Tieši pie Burjanas pludmales
1 guļamistabas dzīvoklis ar milzīgu terasi, kas ir vērsta uz jūru. Tā ir aprīkota ar visu, kas jums var būt nepieciešams, lai radītu pārliecinošu sajūtu. Pavisam jauna virtuve, kas uzstādīta 2022. gada janvārī, ar trauku mazgājamo mašīnu, cepeškrāsni, veļas mašīnu utt. Pilnībā aprīkota terase ar sauļošanās gultām, dīvānu, ēdamgaldu un krēsliem utt. Ļoti ērta gulta un spilveni.

Skats
Penthouse The View Laipni lūdzam Penthouse The View - patiesi izcilā atpūtas vietā pašā Nerjas sirdī, tikai soļu attālumā no ikoniskās Balkona de Europa baznīcas. No šī greznā 2 guļamistabu un 2 vannasistabu penthausa paveras elpu aizraujošs, nepārtraukts skats uz jūru, elegants interjers un ideāls privātuma un atrašanās vietas apvienojums.

Dzīvoklis Nerjas centrā ar skatu uz okeānu
Dzīvoklis ar lielu terasi ar skatu uz okeānu Nerjas sirdī. Ar pludmali 200 m attālumā un vairākām pludmalēm pavisam netālu, kā arī dažādiem restorāniem un veikaliem. Dzīvoklis ir daļa no tipiskas ciemata mājas un ir ļoti jauks, ar daudz gaismas, lieliski aprīkotu un visām papildērtībām, kas nepieciešamas lieliskai atpūtai.
Burriana pludmale – īres dzīvokļi ar populārām papildērtībām
Īres dzīvokļi nedēļai

1. Burrianas pludmales līnija

Penthouse ar skatu uz Vidusjūru

Vista El Mar, penthauss ar privātu jumta terasi...

Dzīvoklis blakus pludmalei - skats uz jūru Burrianā, Nerjā

Tuhillo 2D dzīvokļi ar skatu uz jūru

Casa Merlin @Capistranoplaya (Merlina nams Kapistrano pludmalē)

Jauks dzīvoklis Burrianā

Bayview Hills luksusa dzīvoklis ar skatu uz jūru
Privāti īres dzīvokļi

Casa Elthonia Nerja burvīgākais dzīvoklis un skats

Rincon del Mar

Jaunums! Satriecošs duplekss Capistrano Playa, Nerjā

"Beso del Sol": 42 m²rezidence 950 m attālumā no pludmales

Gaišs dzīvoklis | Pludmales tuvumā | Jauns | Moderns

Luksusa dzīvoklis | Privāts jumts ar džakuzi

Moderns mājoklis | Casa Sevine | Baseins | Liels balkons

Calle Ladera Marina
Īres dzīvokļi ar burbuļvannu

Zilais grāvja luksusa dzīvoklis

Paradīzes penthauss ar skatu uz jūru

Dzīvoklis Torrox Costa Luxury

Olgas dzīvokļi, luksusa penthauss

Skaists pludmales dzīvoklis blakus golfa laukumam

Brīnišķīgs dzīvoklis un skati, jauks baseins un džakuzi

Penthouse Rincon (pludmales penthauss, bezmaksas autostāvvieta)

Vista Verde - luksusa kūrorts ar bezmaksas padeli un spa
Galamērķi, ko iepazīt
- Madride Brīvdienu īres mājokļi
- Malaga Brīvdienu īres mājokļi
- Valensija Brīvdienu īres mājokļi
- Sevilja Brīvdienu īres mājokļi
- Alikante Brīvdienu īres mājokļi
- Tanžera Brīvdienu īres mājokļi
- Granada Brīvdienu īres mājokļi
- Albufeira Brīvdienu īres mājokļi
- Marvelja Brīvdienu īres mājokļi
- Rabāta Brīvdienu īres mājokļi
- Faro Brīvdienu īres mājokļi
- Benidorma Brīvdienu īres mājokļi
- Viesnīcas tipa īres dzīvokļi īrei Burriana pludmale
- Īres mājokļi ar āra sēdvietām Burriana pludmale
- Villas īrei Burriana pludmale
- Īres mājokļi ar veļasmašīnu un žāvētāju Burriana pludmale
- Dzīvokļa tipa viesnīcas numuri īrei Burriana pludmale
- Īres mājokļi ar kamīnu Burriana pludmale
- Īres mājokļi ūdens tuvumā Burriana pludmale
- Īres mājokļi ar terasi Burriana pludmale
- Īres mājokļi ar burbuļvannu Burriana pludmale
- Īres mājokļi ar piekļuvi pludmalei Burriana pludmale
- Īres dzīvokļi Burriana pludmale
- Ģimenēm piemēroti īres mājokļi Burriana pludmale
- Smēķētājiem piemēroti īres mājokļi Burriana pludmale
- Īres mājokļi ar baseinu Burriana pludmale
- Hosteļi īrei Burriana pludmale
- Mīļdzīvniekiem piemēroti īres mājokļi Burriana pludmale
- Īres mājokļi blakus pludmalei Burriana pludmale
- Rindu mājas īrei Burriana pludmale
- Mājas īrei Burriana pludmale
- Īres dzīvokļi Andalūzija
- Īres dzīvokļi Spānija
- Malagueta pludmale
- Alhambra
- Playamar
- Karvahalas pludmale
- Huelin pludmale
- Puerto Marina Benalmadena
- Granadas katedrāle
- Mijas Golf International SAU - MIJAS GOLF CLUB
- Sierra Nevada Nacionālais parks
- Fuengirola pludmale
- Calanova Golf Club
- El Capistrano
- Sol Timor Apartamentos
- Carabeo Beach
- Atarazanas Centrāltirgus
- Burriana pludmale
- Playa Pedregalejo
- Granada Plaza de toros
- Maro-Cerro Gordo klintis
- Teatro Cervantes
- La Cala Golf
- Eiropas balkons
- Martīna Karpēna sporta pils
- Jupiter Apartments





