
Las Vegas Strip – villas brīvdienu īrei
Atrodiet un rezervējiet unikālas villas ar Airbnb
Las Vegas Strip – visaugstāk novērtētās īres villas
Viesi piekrīt: šīs villas ir augstu novērtētas atrašanās vietas, tīrības un citu iemeslu dēļ.

Vegas Hacienda 5B – bezmaksas apsildāms baseins, 15 m līdz Strip
Dodieties uz Vegasu mūsu satriecošajā 5 guļamistabu villā ar planējošiem griestiem, mājīgiem kamīniem un bagātīgu dabisko apgaismojumu. Izbaudiet kūrorta stila baseinu, kas tiek apsildīts bez maksas visu gadu, karsto spa, āra virtuvi, pingpongu, biljarda galdu un spēles. Ideāli piemērota draugu atpūtai, darba grupām un ģimenēm – labākais no Lasvegasas bez haosa. Šī oāze atrodas 15 minūšu attālumā no Strip vai lidostas, netālu no pārgājieniem, riteņbraukšanas un kāpšanas, skolas un koledžas sporta, Red Rocks, Meidas ezera un Hūvera aizsprosta. Mājdzīvnieki ir gaidīti.
Vidējais vērtējums: 4,94 no 5, atsauksmju skaits: 191
Plaša, grezna ģimenes atpūtas vieta ar baseinu
Laipni lūdzam jūsu ideālajā atpūtā tuksnesī! Šī divstāvu luksusa māja ir ideāli piemērota nedēļas nogalēm ģimenes lokā vai darījumu braucieniem, un tajā ir atvērts plānojums un liels pagalms ar mirdzošu baseinu, rotaļu laukumu, minigolfu un badmintonu. Iekštelpās varat baudīt galda tenisu, arkādes spēles un futbolu. 20 minūšu gājiena attālumā no visām iepirkšanās iespējām. 20 minūšu brauciena attālumā no Strip. Ļoti droša apkaime ar tuvumā esošiem restorāniem un netālu no Red Rock Canyon Nacionālā parka!!! Ideāli piemērots bērniem vai klinšu kāpējiem!!!
Vidējais vērtējums: 4,91 no 5, atsauksmju skaits: 116
4 jūdzes līdz joslai, gulēt 10, netālu no visa
Laipni lūdzam! Šis mājīgais 4 guļamistabu vienstāvu mājoklis Lasvegasā ir ideāls atpūtas brauciens tikai 8 minūšu attālumā no visas Strip burvības. Mājoklis ir 1638 kvadrātpēdas ar 4 privātām istabām un 2 pilnībā aprīkotām vannasistabām, ēdamistabu, maz biroja telpu, dzīvojamo zonu. Māja ir vēl noslīpēta ar: -49" HDTV ar Netflix un roku TV! - Wi-Fi -Veļas mazgājamā mašīna un žāvētājs uz vietas -Svaiga gultasveļa, dvieļi, ziepes un šampūni -A/C -Virtuve ar visām nepieciešamajām ierīcēm. - pastaiga līdz Walmart, Starbucks utt... un daudz ko citu!
Vidējais vērtējums: 4,89 no 5, atsauksmju skaits: 418
Plaša māja netālu no Vegasas Strip/golfa/pārgājieniem/atrašanās vietas
Nakšņojiet mūsu mājoklī The Meadows. Mūsu villa ir oāze ar 5 guļamistabām un 3 vannasistabām, kas atrodas strupceļā klusā apkaimē. Plašs piebraucamais ceļš automašīnas novietošanai, visa māja jūsu rīcībā, privāts, iežogots pagalms, ar apsildāmu baseinu un SPA, āra virtuvi, āra mini golfu. Papildērtības – minibārs, biljarda galds, PS3 ar spēlēm, viedtelevizori visā mājoklī ar dažiem straumēšanas pakalpojumiem, mini biznesa centrs, Wi-Fi un privāta sporta zāle! Pilnīgi jauna reversās osmozes un ūdens filtrēšanas sistēma. Lieliska atrašanās vieta!
Vidējais vērtējums: 4,87 no 5, atsauksmju skaits: 103
Lux TUVU STRIPTĪZAM! Burbuļvanna/ apsildāms baseins/ spēle RM!
Ļaujieties greznībai mūsu modernajā oāzē! Atpūtieties plīša divguļamajās gultās, iemērciet spa vai peldieties apsildāmā baseinā un pulcējieties ap ugunskura vietu. Izbaudiet draudzīgas sacensības ar mūsu biljarda galdu un galda tenisu. Atpūtieties mājoklī ar mūsu 92collu televizoru. Izbaudiet gardēžu maltītes no šefpavāra virtuves kopā ar Nespresso un Nutribullet. Viedierīces nodrošina ērtības. 5 zvaigžņu gultasveļa un dizaineru interjers sola nepārspējamu komfortu. Apsildāms baseins, šūpuļtīkls un galda spēles papildina jūsu ideālo mājokli.
Vidējais vērtējums: 4,92 no 5, atsauksmju skaits: 114
Jautrs SAPNIS Lasvegasā 4BR - baseins/spa/spēles | 5 min brauciens
✨ Ultimate Las Vegas Luxury Retreat ✨ Burbuļvanna • Baseins • Spēļu istaba • Dizaineru pieskārieni • 6 min līdz joslai! Laipni lūdzam sapņu Lasvegasā — īpaši jautrā, pilnībā pārveidotā 4 guļamistabu, 2 vannasistabu luksusa mājoklī, kurā valda komforts, izklaide un Insta cienīgas Vegas noskaņas! 💫 Neatkarīgi no tā, vai plānojat dzimšanas dienas svinības, ģimenes atpūtu, meiteņu ceļojumu, puišu ceļojumu, festivālu, kongresu vai vienkārši jautru atpūtu saulē, šajā plašajā mājoklī ir viss nepieciešamais neaizmirstamai uzturēšanās vietai.
Vidējais vērtējums: 4,84 no 5, atsauksmju skaits: 103
Luksusa oāze Vegasā: baseins, burbuļvanna, spēļu istaba
Ienāciet savā privātajā Vegasas kūrortā! Šis nevainojamais, īpaši plašais īpašums, kas ierindojas Airbnb mājokļu labāko 5% vidū, ir pilnībā veidots komfortam, atpūtai un augstākās klases izklaidei. Atrodas klusā apkaimē, mazāk nekā 9 jūdžu attālumā no Lasvegasas Strip sirds. Mēs rūpīgi gādājam par tīrību un lepojamies ar to, ka nodrošinām patiesu 5 zvaigžņu viesmīlību. Izlasiet mūsu vairāk nekā 200 lielisko atsauksmju – mūsu viesi mūs ļoti iesaka ne bez iemesla! Lūdzu, pārbaudiet mājokļa noteikumus, lai uzzinātu maksu par burbuļvannu
Vidējais vērtējums: 4,96 no 5, atsauksmju skaits: 202
Lucky Nest • Stilīgs 4BR netālu no Stripa
Laipni lūdzam mūsu plašajā, tīrajā un mājīgajā 3 stāvu mājā ar 4 guļamistabām un 3,5 vannasistabām, kas piedāvā vairāk nekā 250 kvadrātmetru ērtu dzīvojamo platību drošā un klusā apkaimē. 3 stāvu vienģimenes māja•Privāta garāža 2 automašīnām, ātrs Wi-Fi, veļasmašīna/žāvētājs, pilnībā aprīkota virtuve•Ārējās drošības kameras drošībai (iekštelpās nav kameru). Mazāk nekā 16 km attālumā no Lasvegasas Strip. 3 km attālumā atradīsiet daudz restorānu, pārtikas preču veikalu un iepirkšanās centru Šī nav ballīšu māja.
Vidējais vērtējums: 4,94 no 5, atsauksmju skaits: 274
Jauna renovēta villa *Baseins* Blakus striptīzam*Konvents
Jauns renovācijas pielāgots mājoklis, viss jaunais. Jauna flīžu grīda, jauna krāsa, jauna virtuve, jauna vanna ar marmoru. Moderns ar plašu telpu gan iekšpusē, gan ārpusē .5 akru platība. Skaists pagalms ar jauku baseinu. Šajā mierīgajā un centrā esošajā mājoklī tas ir vienkārši. Blakus mājai ir Casita ar atsevišķu ieeju un atsevišķu maiņstrāvas sistēmu. Casita viesim nebūs piekļuves galvenās mājas pagalmam. Šis Airbnb ir plašs ar 6 guļamistabām . Nav nepieciešams apvienot casita, lai cena būtu pārāk augsta.
Vidējais vērtējums: 4,89 no 5, atsauksmju skaits: 104
Mājīga 4 guļamistabu villa ar baseinu
Izbaudiet Vegasu šajā burvīgajā un ērtajā villā. Atrodas tikai dažu minūšu attālumā no slavenās Lasvegasas joslas un skaistā Sarkanās klints nacionālā parka. ideāls mājoklis jūsu ģimenei vai draugu grupai. Lielisks pagalms ar lielu baseinu, burbuļvannu un segtu terasi. Uzturoties šajā centrā esošajā mājoklī, jūs būsiet tuvu visam. Attālumi: Famose Las Vegas strip - 6 minūšu brauciens Lasvegasas lidosta - 15 minūšu brauciens Redrokas kanjona nacionālais parks - 24 minūšu brauciens
Vidējais vērtējums: 4,9 no 5, atsauksmju skaits: 203
5 zvaigžņu ģimene 6BR Villa High End BIG Back Yard!
VEGAS VIP MILZĪGS MĀJOKLIS! 0,35akri, 2500 SF, guļ līdz 16 ar vairāk nekā 8 plīša gultām. Izbaudiet šo kluso, moderno 5 guļamistabu, 2 vannasistabu mājokli, kas nesen pārveidots ar jaunām mēbelēm. Vienstāvīgs ērtums! Tikai 4 jūdžu attālumā no Strip un konferenču centra ar lielu baseinu atpūtai. Atrodas mierīgā kopienā, taču tikai 7-11 minūšu brauciena attālumā līdz visam satraukumam. Aktivitātes tuvumā ir ideāli piemērotas gan atpūtai, gan piedzīvojumiem. Patīkamu uzturēšanos! :)
Vidējais vērtējums: 4,77 no 5, atsauksmju skaits: 106
Grezns 5 guļamistabu mājoklis 10 min attālumā no Lasvegasas!
Laipni lūdzam mūsu greznajā Lasvegasas atpūtas braucienā, kur izklaide satiekas ar izklaidi pašā pilsētas sirdī, kas nekad neguļ! Mūsu Airbnb, kas atrodas Lasvegasas dinamiskajā enerģijā, piedāvā piecu guļamistabu oāzi ar sešām aicinošām gultām, nodrošinot ērtu un plašu atpūtu jums un jūsu grupai. Neatkarīgi no tā, vai jūs piesaista pasaules līmeņa šovi, ēdināšanas piedzīvojumi vai košo kazino saviļņojums, mūsu atrašanās vieta nodrošina ērtu piekļuvi pasākuma centram.
Vidējais vērtējums: 4,95 no 5, atsauksmju skaits: 103Las Vegas Strip – īres villas ar populārām papildērtībām
Privātas īres villas

Mūsdienīgs ģimenes atvaļinājuma, mīļdzīvniekiem piemērots ātrs tīkls
Vidējais vērtējums: 4,94 no 5, atsauksmju skaits: 34
2 Stāsti 5BR 3BA 10 minūšu brauciens līdz stropam un lidostai
Vidējais vērtējums: 4,76 no 5, atsauksmju skaits: 143
Visas 4 guļamistabas,10 min līdz striptīzam
Vidējais vērtējums: 4,93 no 5, atsauksmju skaits: 14
3000sqft 4BR 10 min līdz Strip! Sleek Modern Comfort
Vidējais vērtējums: 4,89 no 5, atsauksmju skaits: 180
Plaša 3BR māja. 15 minūtes līdz striptīzam un lidostai
Vidējais vērtējums: 4,64 no 5, atsauksmju skaits: 200
Bezmaksas autostāvvieta Sweet House, desmit min Strip/ChinaTown
Vidējais vērtējums: 4,51 no 5, atsauksmju skaits: 71
3000 kvadrātpēdu luksusa oāze tuksnesī (5Bedrm 4Ba)
Vidējais vērtējums: 5,0 no 5, atsauksmju skaits: 26
2bdm Resort Las Vegas-WM-Tropicana # 1
Vidējais vērtējums: 4,67 no 5, atsauksmju skaits: 3Luksusa īres villas

Jauka villa netālu no stadiona
Vidējais vērtējums: 4,95 no 5, atsauksmju skaits: 88
Wow! 4800 kvadrātpēdu atpūtas māja ar 3 guļamistabām ar vannasistabām un 3 dzīvojamām istabām
Vidējais vērtējums: 5,0 no 5, atsauksmju skaits: 59
7 minūšu attālumā no pludmales ar baseinu, basketbola laukumu, grilu
Vidējais vērtējums: 4,91 no 5, atsauksmju skaits: 53
5 guļamistabu mājoklis atpūtai Vegasā | 20 guļvietu | 8 minūšu attālumā no Strip
Vidējais vērtējums: 4,93 no 5, atsauksmju skaits: 69
Plašs un piemērots bērniem! Ērtības visiem!
Vidējais vērtējums: 4,95 no 5, atsauksmju skaits: 78
Villa ar 2 Casita*baseinu *7 Br4Bath-RV autostāvvietu
Vidējais vērtējums: 4,97 no 5, atsauksmju skaits: 68
Mīlestība slepenajā dārzā, baseins, džakuzi, 5 minūtes, 2 joslas
Vidējais vērtējums: 4,62 no 5, atsauksmju skaits: 78
•BrandNew•BigHouse•PrivateSafe•FreeLaundry+Autostāvvieta
Vidējais vērtējums: 4,92 no 5, atsauksmju skaits: 24Īres villas ar baseinu

Brīnišķīga mājokļa stila kūrorts un mini golfa laukums
Vidējais vērtējums: 4,94 no 5, atsauksmju skaits: 32
Vegas Villa Pool BBQ 5 minūšu brauciena attālumā no Lasvegasas!
Vidējais vērtējums: 4,93 no 5, atsauksmju skaits: 97
Atpūta Lasvegasā | Apsildāms baseins, ugunskura vieta un golfs, spēles
Vidējais vērtējums: 4,91 no 5, atsauksmju skaits: 57
Mūsdienu dizainera māja ar baseinu un zaļo telpu
Vidējais vērtējums: 4,77 no 5, atsauksmju skaits: 35
Mājīgs / Mins to Strip / Privāts baseins un jogas telpa
Vidējais vērtējums: 4,92 no 5, atsauksmju skaits: 146
Gadsimta vidus modernais dimants ar baseinu - 4 min līdz Stripai
Vidējais vērtējums: 4,75 no 5, atsauksmju skaits: 81
Spilgtās lielpilsētas gaismas jūsu mājās netālu no Strip!
Vidējais vērtējums: 4,72 no 5, atsauksmju skaits: 47
Baseini, burbuļvannas un daudz kas cits!
Vidējais vērtējums: 4,59 no 5, atsauksmju skaits: 155Galamērķi, ko iepazīt
- Sandjego Brīvdienu īres mājokļi
- Losandželosa Brīvdienu īres mājokļi
- Fīniksa Brīvdienu īres mājokļi
- Paradaisa Brīvdienu īres mājokļi
- Skotsdeila Brīvdienu īres mājokļi
- Lasvegasa Brīvdienu īres mājokļi
- Bigbērleika Brīvdienu īres mājokļi
- Pālmspringsa Brīvdienu īres mājokļi
- Sedona Brīvdienu īres mājokļi
- Tihuana Brīvdienu īres mājokļi
- Džošuatrī Brīvdienu īres mājokļi
- Mamutu ezeri Brīvdienu īres mājokļi
- Dzīvokļa tipa viesnīcas numuri īrei Las Vegas Strip
- Īres mājokļi ar burbuļvannu Las Vegas Strip
- Īres mājokļi ar baseinu Las Vegas Strip
- Boutique viesnīcas Las Vegas Strip
- Īres istabas ar vannasistabu Las Vegas Strip
- Viesnīcu numuri Las Vegas Strip
- Kūrorti īrei Las Vegas Strip
- Īres dzīvokļi Las Vegas Strip
- Viesnīcas tipa īres dzīvokļi īrei Las Vegas Strip
- Īres dzīvokļi Las Vegas Strip
- Īres mājokļi, kuros var pielāgot gultas augstumu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām Las Vegas Strip
- Mājas īrei Las Vegas Strip
- Īres mājokļi ar piekļuvi ezeram Las Vegas Strip
- Īres mājokļi ar pirti Las Vegas Strip
- Ģimenēm piemēroti īres mājokļi Las Vegas Strip
- Īres mājokļi, kuros var pielāgot tualetes poda augstumu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām Las Vegas Strip
- Īres mājokļi ar brokastīm Las Vegas Strip
- Mīļdzīvniekiem piemēroti īres mājokļi Las Vegas Strip
- Villas īrei Klārks apgabals
- Villas īrei Nevada
- Villas īrei Amerikas Savienotās Valstis
- Las Vegas Strip
- Allegiant stadions
- Uguns ielejas valsts parks
- Lee Canyon
- Meada ezers
- Fremont Street Experience
- Las Vegas Motor Speedway
- Bellagio fontāni
- Downtown Las Vegas Events Center
- Aria Resort & Casino
- T-Mobile Arena
- Bellagio Hotel and Casino
- AREA15
- STRAT viesnīca, kazino un SkyPod
- Thomas & Mack Center
- Planet Hollywood
- Downtown Container Park
- Bellagio Konservatorija un Botāniskais dārzs
- Toskānas viesnīcas un kazino
- Luksora viesnīca un kazino
- Sarkano Klints Kūrorts un Spa
- Parīze
- Lake Mead National Recreation Area
- Septiņi burvju kalni
- Ko apskatīt un pieredzēt Las Vegas Strip
- Kultūras ekskursijas Las Vegas Strip
- Brīvā dabā Las Vegas Strip
- Lidošana Las Vegas Strip
- Kulinārās ekskursijas Las Vegas Strip
- Apskates objekti Las Vegas Strip
- Ko apskatīt un pieredzēt Klārks apgabals
- Mākslas nodarbības Klārks apgabals
- Lidošana Klārks apgabals
- Kultūras ekskursijas Klārks apgabals
- Ūdenssports Klārks apgabals
- Apskates objekti Klārks apgabals
- Kulinārās ekskursijas Klārks apgabals
- Brīvā dabā Klārks apgabals
- Ko apskatīt un pieredzēt Nevada
- Kultūras ekskursijas Nevada
- Apskates objekti Nevada
- Mākslas nodarbības Nevada
- Kulinārās ekskursijas Nevada
- Lidošana Nevada
- Brīvā dabā Nevada
- Ūdenssports Nevada
- Ko apskatīt un pieredzēt Amerikas Savienotās Valstis
- Iepirkšanās un mode Amerikas Savienotās Valstis
- Vakariņošana Amerikas Savienotās Valstis
- Muzeji Amerikas Savienotās Valstis
- Kultūras ekskursijas Amerikas Savienotās Valstis
- Arhitektūra Amerikas Savienotās Valstis
- Mākslas nodarbības Amerikas Savienotās Valstis
- Lidošana Amerikas Savienotās Valstis
- Kulinārās ekskursijas Amerikas Savienotās Valstis
- Savvaļā Amerikas Savienotās Valstis
- Apskates objekti Amerikas Savienotās Valstis
- Sporta nodarbības Amerikas Savienotās Valstis
- Priekšnesumi Amerikas Savienotās Valstis
- Degustācijas Amerikas Savienotās Valstis
- Ūdenssports Amerikas Savienotās Valstis
- Skaistumkopšana Amerikas Savienotās Valstis
- Brīvā dabā Amerikas Savienotās Valstis
- Kulinārija Amerikas Savienotās Valstis
- Labsajūta Amerikas Savienotās Valstis
- Galerijas Amerikas Savienotās Valstis





