
Komo ezers – lauku saimniecības brīvdienu īrei tuvumā
Platformā Airbnb atrodiet un rezervējiet unikālas lauku saimniecības īrei
Komo ezers – visaugstāk novērtētās lauku saimniecības īrei tuvumā
Viesi piekrīt: šie mājokļi ir augstu novērtēti atrašanās vietas, tīrības un citās kategorijās.

LA TORRE DEL MANGHEN: Agri-alloggio indipendente
Rilassati con tutta la famiglia in questo alloggio tranquillo, immerso nel verde della Valle Imagna. Casa completa di cucina, bagni, doccia, divano, tv, wifi, tavoli esterni, spazio per barbecue. Possibilità di passeggiate nel verde a piedi o in bicicletta, vicinanza ad aziende agricole, vicinanza a spa, ristoranti e pizzerie. Gestito da un'azienda agricola, al Vostro arrivo troverete un cestino di benvenuto con i loro prodotti. L'ultimo tratto di strada per raggiungere l'alloggio è sterrato.
Vidējais vērtējums: 4,98 no 5, atsauksmju skaits: 64
L'orto
L' appartamento è inserito in una casa tipica di pescatori completamente ristrutturata che si affaccia direttamente sul lago di Como accanto ad una delle spiagge più rinomate, riva Bianca. Dalla casa si gode di uno splendido panorama. La casa non dà direttamente sulla strada così da non disturbare la quiete e il relax. Davanti ci sono un giardino con orto, un bel prato e l'accesso diretto alla passeggiata sul lago. Il mio alloggio è adatto a coppie, famiglie e amici pelosi (animali domestici).
Vidējais vērtējums: 4,9 no 5, atsauksmju skaits: 111
La casa di Ale
La casa di Ale si trova a San Fermo al termine di una strada privata. La proprietà si affaccia su una valle completamente naturale che garantisce un soggiorno immerso nella quiete della natura. Ideale per famiglie o per piccoli gruppi di lavoro che desiderano un ambiente tranquillo e immerso nel verde di una valle, ma al tempo stesso con tutte le comodità e la vicinanza a centri commerciali, e reti stradali e ospedale. E' possibile organizzare soggiorni a lungo termine a prezzi da concordare.
Vidējais vērtējums: 4,95 no 5, atsauksmju skaits: 77
Casa "Alba" - Agriturismo sul Lago di Como
"Alba" è uno dei tre appartamenti presenti all’interno dell'Agriturismo Conca Sandra, ottenuto in un edificio storico immerso nel verde della nostra azienda agricola biologica. Qui, a poca distanza dal Lago di Como e da Varenna ( 20minuti di cammino molto ripido / 5 minuti di macchina), respirerete un'atmosfera fuori dal tempo: un giardino fiorito, un uliveto in cui passeggiare, la campagna coltivata, il lago e la montagna sullo sfondo. La nostra struttura è interamente eco-sostenibile.
Vidējais vērtējums: 4,96 no 5, atsauksmju skaits: 230
ALES GREEN app. nel verde vicino a Bellinzona
A 10 minuti da Bellinzona e immerso nella natura, offriamo confortevole appartamento dotato di cucina- sala, bagno con doccia e camera da letto. Completamente indipendente con accesso privato, si trova nel piano seminterrato della nostra casa. Ideale per amanti della tranquillità, con un bellissimo panorama del lago maggiore. Possibilità di sfruttare il giardino e posteggio a disposizione. Bracciere esterno ideale per momenti di condivisione davanti al fuoco e zona terrazzo con grill.
Vidējais vērtējums: 4,94 no 5, atsauksmju skaits: 200
Casa "La Pianca" Hot Pot, Wellness.
La casa è stata ristrutturata con amore per i dettagli, gli ambienti risultano caldi ed accoglienti. Arrivando nel vostro giardino privato rimarrete senza parole dalla vista mozzafiato che domina il panorama. Cademario è il posto ideale per rilassarvi immersi nella natura, si possono raggiungere diversi sentieri. Dall' 01.09.25 al 29.05.26 e dal 01.09.26 al 01.06.27 nel soggiorno é compreso l'utilizzo dell'Hot Pot... immersi nell'acqua calda davanti ad una vista meravigliosa!
Vidējais vērtējums: 4,95 no 5, atsauksmju skaits: 125
Villa Podere Brughee
Elegant and authentic Villa recently renovated into a charming holiday accommodation Tremezzo, providingng 7 bedrooms for a total of 17 sleeping places. Surrounded by the nature, the mansion includes BBQ areas, private pool, jacuzzi, sauna, hammam tennis table and much more. Hiking and walking available from house up to mountains or to lakeshore. Villa Podere Brughee your "next stay" on lake Como :)) Tourist licence IT013252C2IEN6WLFR
Vidējais vērtējums: 4,92 no 5, atsauksmju skaits: 183
TitacHouse
Bellissimo appartamento vista lago, in stabile con casa adiacente abitata, sito in zona rurale a 5 minuti di auto dal centro, immerso nel verde, con presenza di animali e di una piccola fattoria in attività. E' possibile accedere facilmente a numerosi sentieri per escursioni e piacevoli passeggiate. Nelle vicinanze ci sono fra le più belle spiagge a libero accesso non attrezzate . Nei pressi si trova anche la piazzola dell'elisoccorso.
Vidējais vērtējums: 4,79 no 5, atsauksmju skaits: 233
Safe & Family friendly house 8 pax - Lake Como
#NO CHARGE TO KIDS UNDER 2 AT TIME OF CHECK IN#At my house close to Bellagio, you will live an authentic travel experience in a relaxing atmosphere at an affordable price. Ideal for families with kids, group of friends or couples. Big apartment for 8 people with cots and cribs. Fenced garden, outdoor area with tables, chairs, sun loungers, sun umbrella and BBQ. Playground and football field for kids. Free WiFi and private parking.
Vidējais vērtējums: 4,85 no 5, atsauksmju skaits: 181
DogFriendly chalet,big fenced garden,stunning view
Bellissima casa in montagna, a 1000 m. d'altitudine con 700 mq di giardino interamente recintato.Vista mozzafiato sul lago di Como. Immersa nel verde: intorno solo prati e boschi. Ideale per passeggiate, mountain bike, famiglie con bambini e cani. Ottima connessione internet, ideale per smart working. Smart TV con netflix , prime ecc. Leggete le recensioni per rendervi conto della magia del posto. CIN IT013239C2XXSI4OXM
Vidējais vērtējums: 4,98 no 5, atsauksmju skaits: 48
Rustico Caverda
Il rustico è stato ricavato dalla ristrutturazione di una vecchia stalla. Tutti i mobili che compongono l'arredamento dell'abitazione sono stati costruiti artigianalmente in legno massiccio dall'host. La casa è dotata di un impianto fotovoltaico rendendola a basso impatto ambientale. Il rustico si trova in una zona molto tranquilla e soleggiata.
Vidējais vērtējums: 4,94 no 5, atsauksmju skaits: 137
Cottage With A View
On the hills of Gordola surrounded by vineyards stands our charming little cottage house. 200 years old and with a breathtaking panoramic view of Locarno, Italy and the Magadino flatlands. A quiet spot inthe middle of nature and an ideal starting point for a hike or a shopping tour in Locarno, Lugano or Milan.
Vidējais vērtējums: 4,84 no 5, atsauksmju skaits: 358Komo ezers – tuvumā esošas lauku saimniecības ar populārām papildērtībām
Ģimenēm piemērotas lauku saimniecības īrei

House with private garden, quiet central location
Vidējais vērtējums: 4,98 no 5, atsauksmju skaits: 327
Apartment in garden
Vidējais vērtējums: 4,75 no 5, atsauksmju skaits: 133
Castello di Cernusco near Como&Milan - Double ROOM
Vidējais vērtējums: 4,94 no 5, atsauksmju skaits: 70
Casa da Renny
Vidējais vērtējums: 4,94 no 5, atsauksmju skaits: 68
Apartment with private garden
Vidējais vērtējums: 4,7 no 5, atsauksmju skaits: 189
Italian Country House - Farmholiday "Bruder"
Vidējais vērtējums: 4,86 no 5, atsauksmju skaits: 87
Appartamento Pernice 2 Posti ai piedi della Grigna
Vidējais vērtējums: 4,96 no 5, atsauksmju skaits: 55
Non solo camera. Molto di più!!!
Vidējais vērtējums: 4,88 no 5, atsauksmju skaits: 84Lauku saimniecības īrei ar terasi

Casa storica in fattoria, Lago di Como
Vidējais vērtējums: 4,88 no 5, atsauksmju skaits: 17
Il bosco delle campanelle
Vidējais vērtējums: 4,95 no 5, atsauksmju skaits: 41
Appartamento in Casa Ca' Del Piano
Vidējais vērtējums: 4,78 no 5, atsauksmju skaits: 64
B&B isoladelsole vicino a Varenna, Fiona room
Vidējais vērtējums: 4,91 no 5, atsauksmju skaits: 88
Ciliegio-Farmhouse in Italy -Agriturismo Como Lake
Vidējais vērtējums: 4,92 no 5, atsauksmju skaits: 52Lauku saimniecības īrei ar veļasmašīnu un žāvētāju

Loft Diamante Locarno-Ascona Lake (Lake view)
Vidējais vērtējums: 4,98 no 5, atsauksmju skaits: 50
Fuga d'autunno in Valle Imagna -4 ospiti
Vidējais vērtējums: 4,98 no 5, atsauksmju skaits: 59
La Castagna
Vidējais vērtējums: 4,77 no 5, atsauksmju skaits: 286
Casa Soleil - apartment season-love
Vidējais vērtējums: 4,71 no 5, atsauksmju skaits: 107
Relaxing Stay - charming flat in historic village
Vidējais vērtējums: 4,91 no 5, atsauksmju skaits: 102
Bellavista Lago Maggiore
Vidējais vērtējums: 4,88 no 5, atsauksmju skaits: 43
Casa Perini Tessinerhaus mit Seesicht
Vidējais vērtējums: 4,88 no 5, atsauksmju skaits: 57
Lake Como - Residence La Collina - Fragola
Citas lauku saimniecības brīvdienu īrei

Appartamentino su 2 livelli
Vidējais vērtējums: 3,8 no 5, atsauksmju skaits: 5
Kavo Maison: Boho and cosy accommodation
Vidējais vērtējums: 4,84 no 5, atsauksmju skaits: 192
Vista panoramica Grigna e meraviglioso giardino
Vidējais vērtējums: 4,89 no 5, atsauksmju skaits: 114
La Becca by Interhome
Vidējais vērtējums: 4,79 no 5, atsauksmju skaits: 28
Casa del Pergulin (LMZ325) by Interhome
Vidējais vērtējums: 4,92 no 5, atsauksmju skaits: 12
Baita a Malè - Cusino (CO)
Vidējais vērtējums: 4,91 no 5, atsauksmju skaits: 56
Mandello Apt with heated pool and sauna
Vidējais vērtējums: 4,86 no 5, atsauksmju skaits: 14
Agriturismo :"IL SORRISO DEI FIGLI"
Vidējais vērtējums: 4,71 no 5, atsauksmju skaits: 21Komo ezers – nedaudz statistikas par lauku saimniecībām īrei tuvumā

Brīvdienu īres mājokļu kopskaits
Izpētiet 40 brīvdienu īres mājokļus (Komo ezers)

Cenas par nakti no
Komo ezers – brīvdienu īres mājokļi ir pieejami no 44 € par nakti bez nodokļiem un nodevām

Pārbaudītas viesu atsauksmes
Vairāk nekā 1900 pārbaudītas atsauksmes, lai palīdzētu jums izvēlēties

Mīļdzīvniekiem piemēroti brīvdienu īres mājokļi
Atrodiet 20 īres mājokļus, kuros mīļdzīvnieki ir laipni gaidīti

Wi-Fi pieejamība
Komo ezers – 30 brīvdienu īres mājokļos ir pieejams Wi-Fi

Populāras papildērtības viesiem
Komo ezers – viesiem patīk, ka īres mājokļos ir Virtuve, Wi-Fi un Baseins

Vidējais vērtējums: 4,8
Komo ezers – viesi mājokļiem piešķir augstu vērtējumu: vidēji 4,8 no 5.
Galamērķi, ko iepazīt
- Īres dzīvokļi Komo ezers
- Kotedžas īrei Komo ezers
- Īres namiņi Komo ezers
- Īres mājokļi ūdens tuvumā Komo ezers
- Īres mājokļi ar piekļuvi pludmalei Komo ezers
- Īres istabas ar vannasistabu Komo ezers
- Rindu mājas īrei Komo ezers
- Villas īrei Komo ezers
- Īres mājokļi ar pirti Komo ezers
- Īres mājokļi ar burbuļvannu Komo ezers
- Kalnu namiņi īrei Komo ezers
- Naktsmītnes ar brokastīm Komo ezers
- Ģimenēm piemēroti īres mājokļi Komo ezers
- Īres mājokļi blakus pludmalei Komo ezers
- Mājas īrei Komo ezers
- Hosteļi īrei Komo ezers
- Īres sīkmājiņas Komo ezers
- Īres lofti Komo ezers
- Viesnīcu numuri Komo ezers
- Boutique viesnīcas Komo ezers
- Īres mājokļi pie ezera Komo ezers
- Luksusa īres mājokļi Komo ezers
- Mīļdzīvniekiem piemēroti īres mājokļi Komo ezers
- Brīvdienu īres mājokļi Komo ezers
- Īres mājokļi ar piekļuvi ezeram Komo ezers
- Īres mājokļi, kuros piedāvā kajakus Komo ezers
- Viesnīcas tipa īres dzīvokļi īrei Komo ezers
- Īres mājokļi ar brokastīm Komo ezers
- Īres dzīvokļi Komo ezers
- Īres mājokļi ar baseinu Komo ezers
- Īres mājokļi, kuros var pielāgot gultas augstumu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām Komo ezers
- Lauku saimniecības īrei Lombardija
- Lauku saimniecības īrei Itālija
- Izeo ezers
- Ortas ezers
- Milāna Centrāle
- Milan Cathedral
- Milānas Centrālā Dzelzceļa Stacija
- Duomo (Milan Metro)
- Milāna Porta Romana
- San Siro
- Mello Valley
- Porta Garibaldi
- Villa del Balbianello
- Ippodromo La Maura
- Bocconi universitāte
- Milāna
- Varēze
- Monzas autodroms
- Porta Venezia
- Leolandia
- Piani di Bobbio
- Leko ezers
- Milano Cadorna railway station
- Fabrique
- Sacro Monte di Varese
- Komo ezers
- Ko apskatīt un pieredzēt Komo ezers
- Ko apskatīt un pieredzēt Lombardija
- Apskates objekti Lombardija
- Brīvā dabā Lombardija
- Arhitektūra Lombardija
- Kultūras ekskursijas Lombardija
- Mākslas nodarbības Lombardija
- Iepirkšanās un mode Lombardija
- Kulinārija Lombardija
- Kulinārās ekskursijas Lombardija
- Galerijas Lombardija
- Savvaļā Lombardija
- Degustācijas Lombardija
- Ūdenssports Lombardija
- Muzeji Lombardija
- Vakariņošana Lombardija
- Ko apskatīt un pieredzēt Itālija
- Sporta nodarbības Itālija
- Iepirkšanās un mode Itālija
- Kulinārija Itālija
- Kultūras ekskursijas Itālija
- Lidošana Itālija
- Degustācijas Itālija
- Savvaļā Itālija
- Kulinārās ekskursijas Itālija
- Muzeji Itālija
- Priekšnesumi Itālija
- Labsajūta Itālija
- Mākslas nodarbības Itālija
- Vakariņošana Itālija
- Galerijas Itālija
- Apskates objekti Itālija
- Arhitektūra Itālija
- Brīvā dabā Itālija
- Ūdenssports Itālija





