
Corumbau pludmale – tuvumā esoši brīvdienu īres mājokļi, kuros atļauts smēķēt
Airbnb platformā atrodiet un rezervējiet unikālus īres mājokļus, kuros atļauts smēķēt
Corumbau pludmale – visaugstāk novērtētie tuvumā esošie īres mājokļi, kuros atļauts smēķēt
Viesi piekrīt: šie mājokļi ir augstu novērtēti atrašanās vietas, tīrības un citās kategorijās.

Casa Kaô in Corumbau
⚡ ELEKTROENERĢIJAS ĢENERATORS: elektroenerģijas padeves pārtraukums ir problēma reģionā, tāpēc mēs ieguldām ekskluzīvā elektroenerģijas ģeneratorā, lai jūsu uzturēšanās netiktu pārtraukta. Augstākās 🌟 klases komforts: izcilas kvalitātes gultasveļa, galda un vannas veļa, papildu gultas un spilveni, kas garantē nevainojamu atpūtu. Īpašs 🛁 lazeris: apsildāma burbuļvanna, kas ir ideāli piemērota atpūtai pēc pludmales dienas. 💧Mēs uzstādām filtrus kvalitatīvam un tīram ūdenim.

Casa Morena Luz, ideāli piemērota ģimenēm ar bērniem
Plaša un ērta māja, kas ideāli piemērota ģimenēm ar bērniem un draugu grupām. Tajā ērti var uzturēties 9 cilvēki. Pieejama mazuļu gultiņa. Mājā ir 3 apartamenti ar gaisu un televizoru, virtuve, garāža, dzīvojamā istaba un liels balkons, kas apvieno iekštelpas. Tam ir arī 400 MB Wi-Fi. Māja, kas atrodas mierīgajā Morro da Fumaça, jūsu ceļojuma laikā nodrošinās klusumu un praktiskumu. Labi novietots, ir iespējams aiziet līdz piestātnes pludmalei un Cumuru centram.

Casa Mar • Morada do Mar | Caraíva-Aldeia Xandó
Casa Mar ir mājīga kalnu namiņš okeāna krastā tiem, kas meklē klusu vietu atpūtai. Atrodas labākajā vietā Caraíva pludmalē: kur dabiskie baseini veidojas bēguma laikā! Māja ir vienstāva, ar skatu uz mūsu dārzu, kas pilns ar kokosriekstu kokiem, un ar tiešu piekļuvi pludmalei. Atrodas Aldeia Xandó, aptuveni 15 līdz 20 minūšu attālumā no Karaivas centra. Mēs atrodamies tikai dažu metru attālumā no lieliskiem kioskiem, piemēram, Odara Mar, Manga Rosa un Coral Praia Bar.

Pludmales māja AMORA 800 m no pludmales. Kumuruksatiba
Amora, pludmales māja, ir lieliska, tikko atklāta māja (2025. gadā), ļoti plaša un ideāli piemērota ģimenēm, kas vēlas pavadīt klusas un laimīgas dienas. Ir 3 lieli apartamenti ar kastes gultu ar ortopēdisko matraci, dalītu gaisa kondicionētāju un lielām vannasistabām. Televizora istaba ir aprīkota ar virtuvi un ēdamistabu, kas ir ideāli piemērota ēdiena gatavošanai kopā ar ģimeni un draugiem. Gultasveļa un vannasistabas dvieļi tiek nodrošināti, tie netiek mainīti.

Māja pie pludmales Cumuruxatiba ar apsildāmu baseinu
Liela māja pie jūras, lai baudītu dabu ar EKSKLUZIVITĀTI, KOMFORTU. APSILDĀMS BASEINS ar dabisku attīrīšanu (mazāk ķīmisku vielu, veselīgāks) Tai ir visa nepieciešamā struktūra, lai nodrošinātu ērtu uzturēšanos blakus neticamai un saglabātai dabai! Pilsētas dome ir ideāla vieta, kur aizbēgt no pilsētas kņadas, gatavot ēdienu, lasīt vai vienkārši klausīties jūras skaņās. Šeit, protams, jums būs neaizmirstami mirkļi un ikdienas dabas šovi, lai atgūtu spēkus.

Casa da Falésia - Cumuruxatiba - Beachfront
Casa da Falésia atrodas augstu uz klints Areia Preta apkaimē, pretī jūrai, ar lielisku skatu. Pludmale šajā brīdī ir slikti izmantota, kas nodrošina viesu privātumu. Piekļuve pludmalei notiek pa kāpnēm. Mājā ir peldbaseins, 2 apartamenti + 2 guļamistabas (visas ar gaisu) + 1 vannasistaba, virtuve un dzīvojamā istaba un liela telpa, balkons ar skatu uz jūru, grils un kiosks ar skatu. Atvērta vieta automašīnu novietošanai un bērnu rotaļu laukums.

māja Praia do Espelho, Bahija
Mājīga, dabas ieskauta mājiņa ar vienkāršu, bet mājīgu arhitektūru. Meža māja bija paredzēta īstermiņa vai ilgtermiņa rezervācijām. Ideāli piemērots pāriem, cilvēkiem, kas ceļo vienatnē atpūtas/darba nolūkos, vai ģimenēm ar bērnu. Konstrukcija līdz 3 cilvēkiem. māja 60 metru attālumā no jūras , īpašumā ir pilnīgs privātums un daudz klusuma. Lūdzu, ņemiet vērā : marta un maija īpašais pieprasījums. 7 dienu komplekts 30%d atlaide

Casa das Brisas, vēsturiskajā Caraíva
Casa das Brisas ir burvīgs un labi vēdināms mājoklis ar skatu no augšējā balkona. Māja, kas atrodas Karakasas centrālajā punktā, uzturēšanās laikā piedāvā pilnīgu infrastruktūru. Pateicoties ērtai piekļuvei tirgum (40 m), tuvumam centrālajai baznīcai (250 m), 200 m attālumam no pludmales un 300 m attālumam no upes krasta, šī ir ideāla vieta tiem, kas meklē praktiskumu un komfortu vienā no brīnišķīgākajām vietām Baijiā.

Flor da mata - pludmales māja Korumbavā
Nāciet un pavadiet klusus mirkļus, izmantojot šo skaisto māju gandrīz privātā pludmalē Bahijas dienvidos. Lieliska vieta, kur baudīt paradīzisku un privātu pludmali (tajā pašā laikā ar ērtu piekļuvi citām lieliskām iespējām reģionā: Caraíva, Cumuruxatiba, Barra do Cahy u.c.). Ideāli piemērots, lai strādātu dažas dienas paradīzē, atpūstos un baudītu ciemata mieru kopā ar ģimeni vai pat lai iepazītu dažādas pludmales!

Cumuruxatiba, pilnībā aprīkota māja ar gaisa kondicionētāju.
CASA SOUL DE CUMURU RÉVEILLON NEDĒĻA VISMAZ 6 CILVĒKI UN 7 NAKTIS. Mājīga 🏡 atpūta ar gaisa kondicionētāju 650 m attālumā no jūras – ideāli piemērots ģimenēm vai grupām! Ja meklējat komfortu, telpas un mieru, esat atradis ideālo mājokli! Mūsu burvīgā un pilnībā mēbelētā māja ir ideāli piemērota pāriem, ģimenēm vai draugu grupām, kas vēlas atpūsties un izbaudīt neaizmirstamas dienas pludmales tuvumā.

Bangalô Arraia - Vila Bijupirá Caraíva
Arraia Bungalow, kas veidots sešstūra formā, apvieno zvejnieku ciemata lauku mājas ar greznību. Ar apdari Taipā, mālu, kas atgādina ēkas no vecākā ciemata Brazīlijā, vieta cenšas palēnināt un pieņemt savus viesus, liekot jums just mieru un vieglumu, kas ir ciematam. Izmitināšana notiek mūsu viesu namā, kuram ir mežains pagalms un komanda, kas ir gatava apmierināt jūsu vajadzības.

Casa do Sairi
Māja uz smiltīm Ksando/Karaivā, ideāli piemērota ģimenēm un grupām, kas vēlas mieru, dabu un skatu uz okeānu. Mājā var uzturēties līdz 8 personām, tajā ir 2 guļamistabas, 8 gultas, 2 vannasistabas, aprīkota virtuve un āra zona ar skatu uz pludmali.
Corumbau pludmale – tuvumā esoši īres mājokļi, kuros ir populāras papildērtības un kuros ir atļauts smēķēt
Īres dzīvokļi, kuros atļauts smēķēt

Apburoša CASA VERDE CUMURUXATIBA

Dzīvoklis Oásis da Praia

Korumbali vietne

Apartamenti ar skatu uz jūru Cumuruxatiba

Muká Flat – ērti un praktiski

La Maison Cumuruxatiba ||

Plakanais korumbāls

Pousada Aratu Caraíva Vila de Caraíva
Īres mājas, kurās atļauts smēķēt

Casa Flor de Cotton, Caraíva-Ba

Casa Rio Mar na Vila de Caraíva

Casa Oxum Cumuru

Tupi do Cahy na Barra do Cahy

Recanto da Cau – jūsu patvērums Kumurksatibā

Komforts un mājīgums, Outeiro das Brisas

Casa Beira Mar Cumuruxatiba 02 cilvēki, līdz 16

Casa Forró Family - Vila, 150 m no baznīcas.
Citi brīvdienu īres mājokļi, kuros atļauts smēķēt

Casa Peacock 2 - jūsu mājoklis Caraíva

Chalés Casulo Caraíva -Espetacle! Downtown!

Villa Paranauê - Outeiro das Brisas P. do Espelho

Māja Caraíva upes krastā, zaļā zonā

Lofts Almar

Pousada Serena - Chalé acerola

Mājīgs namiņš Cumuruxatiba

Kalnu namiņš a Beira Mar | Caraíva
Galamērķi, ko iepazīt
- Īres mājokļi ar piekļuvi pludmalei Corumbau pludmale
- Naktsmītnes ar brokastīm Corumbau pludmale
- Mīļdzīvniekiem piemēroti īres mājokļi Corumbau pludmale
- Mājas īrei Corumbau pludmale
- Ģimenēm piemēroti īres mājokļi Corumbau pludmale
- Īres mājokļi ar baseinu Corumbau pludmale
- Īres mājokļi ar āra sēdvietām Corumbau pludmale
- Īres mājokļi ar terasi Corumbau pludmale
- Smēķētājiem piemēroti īres mājokļi Baija
- Smēķētājiem piemēroti īres mājokļi Brazīlija
- Arraial Eco Park
- Spoguļu pludmale
- Arraial D'ajuda
- Portuseguru
- Praia de Santo André
- Corumbau pludmale
- Red Crown Beach Santa Cruz Cabrália
- Vēsturiskais centrs
- Pitinga pludmale
- Corumbau Hospedagem
- Praia do Parracho
- Satú pludmale
- Club Med Trancoso Resort
- Terravista Golf Course
- Porto Seguro Eco Bahia Hotel
- Porto Seguro Lighthouse
- Vitoria Regia Hotel
- Villa Vernazza Condomínio Residencial
- Mucugê pludmale
- Curuípe pludmale
- Residencial Mar Da Galileia - Tonziro
- Passarela do Descobrimento
- Coqueiros pludmale
- Taipe pludmale





